Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Grendziński i Kuciejczyk na podium ciechanowskiej piętnastki


W Ciechanowie nie brakuje imprez biegowych. Jedną z nich rozegrano już po raz trzydziesty siódmy. Na starcie tegorocznej ciechanowskiej piętnastki stanęło stu siedmiu zawodników. Wśród nich było czterech naszych reprezentantów.


Najlepiej poszło pochodzącemu z gminy Stupsk Kamilowi Grendzińskiemu. Podpieczmy Wojciecha Łachuta wykręcił szósty czas imprezy. W swojej grupie wiekowej czyli M16-19 nie znalazł żadnego godnego konkurenta. Macieja Podleckiego z Młocka wyprzedził prawie o cztery sekundy.

Tuż za Grendzińskim finiszował  Henryk Kuciejczyk. Mieszkający w Szydłowie biegacz  pokonał  dystans 15 kilometrów w pięćdziesiąt dziewięć minut i dwadzieścia cztery sekundy. Siódmy w klasyfikacji generalnej, w kategorii M50-59 lat okazał się najlepszy.

– Czas nie jest rewelacyjny. Dotarłem do mety dwie minuty później, niż zakładałem. Swoje zrobił jednak wiatr, wiało praktycznie na całej długości trasy – podkreślał nasz reprezentant.

Z osiemnastej pozycji w generalnym zestawieniu mógł się cieszyć Adam Macugowski. Wśród zawodników, którzy skończyli czterdziesty rok życia był piąty. Natomiast Jerzy Kaczmarczyk finiszował na 76. miejscu (szósty w kategorii M60-69).

Główne trofeum imprezy w Ciechanowie przypadło Pawłowi Pszczółkowskiemu. Zawodnik z Olsztyna okazał się lepszy na finiszu od Artura Kamińskiego z Płocka i miejscowego zawodnika Michała Makowskiego.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x