Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Drugi przystanek „Wakacji z Maxem” za nami


Przypomnijmy „Wakacje z Maxem” to projekt skierowany do dzieci i młodzieży, którzy spędzają wakacyjny czas na terenie miasta Mława. Jego celem jest wypełnienie czasu wolnego w atrakcyjny sposób. Dodatkowo każdy uczestnik otrzymuje karnet, w którym zbiera pieczątki za udział w zabawach. Ci, którzy zbiorą wszystkie, wezmą udział w losowaniu nagród wakacyjnej loterii.

KSP Mława nabór

Wczoraj „Wakacje z Maxem” gościły w Gimnazjum nr 1 w Mławie. Ze względu na nie najlepszą pogodę zajęcia odbywały się w sali gimnastycznej. Tradycyjnie już na dzieci czekały różne gry, zabawy i zajęcia – plenerowy chińczyk, kółko i krzyżyk, bieg po torze z przeszkodami, gra memory, klasy i skakanka. Do zabawy włączyły się panie z biblioteki, strażacy z PSP w Mławie oraz policjanci z KPP w Mławie.

Kolejny przystanek„Wakacji z Maxem” zaplanowano na 20 lipca na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Granicznej. Finał akcji będzie miał miejsce 27 lipca w Mławskiej Hali Sportowej przy ul. Piłsudskiego 33a.

„Wakacje z Maksem” to projekt MOPS w Mławie, a wspierają go Mławska Biblioteka Publiczna, MHS, MDK, Komenda Powiatowa PSP w Mławie, Komenda Powiatowa Policji w Mławie.

« 1 z 2 »

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz