Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

„Za co kocham Mławę”- termin nadsyłania prac przedłużony!


Ze względu na małą ilość nadesłanych prac na konkurs literacki „Za co kocham Mławę”, przedłużyliśmy termin nadsyłania tekstów do 30 września 2017 r.

Słoneczne ogrody Mława

Informujemy, że wszystkie dotychczas nadesłane prace biorą udział w konkursie, gdyż regulamin nie ulega zmianie. Zachęcamy do pisania swoich wspomnień o Mławie, które zostaną później wydane w zbiorowej publikacji. Prace może nadsyłać każda osoba, która ukończyła 15 lat. Tekst nie może przekraczać 15 stron znormalizowanego maszynopisu. Nie narzucamy również minimum, co jest dobrą wiadomością dla osób oszczędnych w słowach.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem:

Regulamin_konkursu_ZZa_co_kocham_Mlawe

Formularz_zgloszeniowy

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
kot

a jak ja Mławy nie kocham, to też mogę coś napisać ?

Jarząbek

Możesz pisać… co Ci ślina na język przyniesie, byle na temat, przecież pisać tak jak i śpiewać każdy może 🙂