Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Trefliki nie dały szans rywalom. Jubileusz na szóstkę


Sześć zespołów uczestniczyło w jubileuszowej dziesiątej edycji mławskiego turnieju streetballa. Główne trofeum zgarnęli reprezentanci Treflików Mława. Nie przegrali ani jednego spotkania.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Mistrzowie wystąpili w składzie Mateusz Kowalski, Mateusz Zuzań, Krzysztof Ćwik i Bartosz Tyszka. Już w pierwszym meczu pokazali klasę. Głównie za sprawą rzutów z dystansu (wycenianych w streetballu za dwa punkty) nie dali żadnych szans mocnym konkurentom z WML Squad.

Potem nie zwolnili tempa, jako jedyni w całej stawce mogli się pochwalić kompletem wygranych. Nieoczekiwanie największe kłopoty mistrzowie mieli w konfrontacji z ostatnim w tabeli Twiztidem. W regulaminowym czasie padł remis. Ostatecznie o pierwszeństwie Treflików przesądziła dogrywka, wygrana zaledwie 17:16.

Wspominany WML Squad zaczął zawody od dwóch porażek z rzędu. Potem regularni uczestnicy imprezy włączyli „drugi bieg”. Trzy zwycięstwa z rzędu – m.in. nad groźnymi Mejdej Boyz z Nidzicy – sprawiły, że mogli się cieszyć z drugiego miejsca w klasyfikacji generalnej. Trzecie przypadło gościom z Warmii i Mazur.

Najlepszym graczem turnieju czyli MVP uznano Kowalskiego. Natomiast konkurs „trójek” wygrał Marcin Staśkiewicz z WML Squad. W drodze po trofeum pokonał aż piętnastu konkurentów.

RS

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500