Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Trefliki nie dały szans rywalom. Jubileusz na szóstkę


Sześć zespołów uczestniczyło w jubileuszowej dziesiątej edycji mławskiego turnieju streetballa. Główne trofeum zgarnęli reprezentanci Treflików Mława. Nie przegrali ani jednego spotkania.

KSP Mława nabór

Mistrzowie wystąpili w składzie Mateusz Kowalski, Mateusz Zuzań, Krzysztof Ćwik i Bartosz Tyszka. Już w pierwszym meczu pokazali klasę. Głównie za sprawą rzutów z dystansu (wycenianych w streetballu za dwa punkty) nie dali żadnych szans mocnym konkurentom z WML Squad.

Potem nie zwolnili tempa, jako jedyni w całej stawce mogli się pochwalić kompletem wygranych. Nieoczekiwanie największe kłopoty mistrzowie mieli w konfrontacji z ostatnim w tabeli Twiztidem. W regulaminowym czasie padł remis. Ostatecznie o pierwszeństwie Treflików przesądziła dogrywka, wygrana zaledwie 17:16.

Wspominany WML Squad zaczął zawody od dwóch porażek z rzędu. Potem regularni uczestnicy imprezy włączyli „drugi bieg”. Trzy zwycięstwa z rzędu – m.in. nad groźnymi Mejdej Boyz z Nidzicy – sprawiły, że mogli się cieszyć z drugiego miejsca w klasyfikacji generalnej. Trzecie przypadło gościom z Warmii i Mazur.

Najlepszym graczem turnieju czyli MVP uznano Kowalskiego. Natomiast konkurs „trójek” wygrał Marcin Staśkiewicz z WML Squad. W drodze po trofeum pokonał aż piętnastu konkurentów.

RS

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz