Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kolejny milioner w Mławie!


fot. ilustracyjne; Pixabay


W losowaniu Multi Multi Plus, które odbyło się 11 lipca br., padły dwie wysokie wygrane. Pierwsza padła o godz. 14.00 w Mławie (prawie 3 mln zł.), a druga o 21.40 w Wałbrzychu (300 000 zł). Gracze sami wytypowali szczęśliwe liczby oraz opłacili i trafili Plusa, dzięki czemu wygrali więcej.

Mława pojawiła się już raz na liście wysokich wygranych w Multi Multi i Multi Multi Plus. Dokładnie 26 marca 2010 roku odnotowano tu wygraną w wysokości 1 184 656,90 zł. Wczorajsza, o wartości aż 2 968 436,70 zł, jest czwartą najwyższą odnotowaną w Multi Multi Plus. Nowy milioner zagrał w punkcie LOTTO przy ul. Żwirki 20. Kupił tu jeden zakład gry na wiele losowań. We wczorajszym trafił 10 z 20 wylosowanych liczb, w tym Plusa. Przypomnijmy, że dzięki opłaceniu i trafieniu Plusa, jego wygrana wyniosła 2 500 000 zł oraz wartość Bonusu (468 436,70 zł). Zakład tej osoby jest nadal w grze.

źródło: lotto.pl

oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Sztuka percepcji
Sztuka percepcji
1 rok temu

Moj kolega pracował w lotto – jest to jeden wielki przekręt ! Debile z całego kraju płacą do jednego funduszu mamonę. Podatek od szczęścia

cyferka
cyferka
4 lata temu

Rewelacja, świetnie, gratuluję! Nie ma co się bać, tylko się cieszyć! A dla spokojności nie dzielić się informacją o wygranej z innymi za bardzo 😉 Pozdrawiam wszystkich graczy i życzę powodzenia!

kot
kot
4 lata temu

gratuluję. Chociaż przyznam, że bałbym się tyle wygrać.Bałbym się jakiejś mafii.Ale może niesłusznie.

comber_wieprzowy
comber_wieprzowy
4 lata temu

Czyli że to znaczy się można wygrać?

migotka
migotka
4 lata temu

Gratuluję!

wooow
wooow
4 lata temu

ale czad!! 🙂

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x