Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Ciężko pobity we Wróblewie szesnastolatek przewieziony śmigłowcem do szpitala


fot. ilustracyjne; Pixabay

KSP Mława nabór

Do pobicia doszło w miejscowości Wróblewo gm. Radzanów w niedzielę 10 lipca br. późnym wieczorem. Podczas bójki ucierpiało dwóch młodych mężczyzn i uszkodzony został samochód.

Jak wynika z nieoficjalnych informacji,  jednego z pobitych, szesnastolatka z gminy Radzanów, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zabrał do szpitala. Pytania na jakim tle doszło do bójki oraz kto jest sprawcą, pozostają otwarte. Być może to ci sami sprawcy dopuścili się również pobicia, do którego miało dojść podczas tegorocznych Dni Radzanowa. Policja dla dobra postępowania nie udziela bliższych informacji na temat zdarzenia.

– Do zdarzenia doszło w niedzielę, ok. godz. 23:00 we Wróblewie. Prowadzimy czynności w sprawie pobicia i uszkodzenia mienia. W zdarzeniu ucierpiało dwóch młodych mężczyzn, uszkodzony został także samochód należący do mieszkanki pow. ciechanowskiego. Dla dobra postępowania nie udzielamy bliższych informacji na temat tego zdarzenia- podaje asp. Anna Pawłowska oficer prasowy KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Ciężko pobity we Wróblewie szesnastolatek przewieziony śmigłowcem do szpitala"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Adam
Gość

Wychowałem się w gminie rodzajów i wiem że pełno tam takich cwaniakow zapewne na tych dwóch młodych wyszło z 6 starszych bo tam połowa jest mocna jak atakują e paru a sam na sam placza

wpDiscuz