Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

16 lipca. „Viva Italia”- koncert zespołu M.D.M. – DRUMS


W najbliższą niedzielę Miejski Dom Kultury w Mławie zaprasza do parku miejskiego na koncert zespołu M.D.M.– DRUMS. W repertuarze znane utwory włoskiej muzyki rozrywkowej.


Mławianie usłyszą takie przeboje jak: „Ciao Siciliano”, „Buona Sera Ciao Ciao”, „Una Paloma Blanca”, „Acapulco”, „Cose della Vita” czy „Una Notte Speciale”. Na scenie wystąpią: Aneta Majeran, Danuta Dramińska, Oliwia Krokowska, Dariusz Marcinkiewicz, Stanisław Kalisz, Piotr Wróblewski, Grzegorz Dramiński i Benedykt Dalka.

Rozpoczęcie imprezy o godz. 18.00.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x