Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Mławianie najlepsi na piasku w Szreńsku


W weekend zainaugurowano tegoroczną edycję Grand Prix w siatkówce plażowej o puchar wójta gminy Szreńsk. Pierwszy turniej potoczył się pod dyktando duetu mławian. Paweł Domżalski i Tomasz Szwęch mogli się pochwalić kompletem wygranych.

KSP Mława nabór

W meczach eliminacyjnych nie stracili nawet seta. Bez większego trudu poradzili sobie w grupie z rodzeństwem Lewandowskich: Damianem i Kamilem oraz Jakubem Geszczyńskim i Robertem Stryjewskim.

Identycznym scenariuszem podążali także zwycięzcy ubiegłorocznej edycji imprezy. Piotr Kuźniarski i Adam Rzeczkowski okazali się lepsi w grupowych starciach od Pawła Fijałkowskiego i Mateusza Kucmana, Łukasza Cieślaka i Pawła Ruteckiego oraz Krystiana Kalinowskiego i Damiana Kawczyńskiego.

Dwie najlepsze pary nie miały problemów z dojściem do finału. Decydująca rywalizacja nie przyniosła większych emocji. Choć miejscowi gracze robili co mogli, nie byli się w stanie przeciwstawić zawodnikom z Mławy. Ulegli w całym spotkaniu 0:2.

Wyniki

Końcowa klasyfikacja: 1. Tomasz Szwęch / Paweł Domżalski, 2. Piotr Kuźniarski / Adam Rzeczkowski, 3. Mateusz Kucman / Paweł Fijałkowski, 4. Damian Lewandowski / Kamil Lewandowski, 5. Robert Stryjewski / Jakub Geszczyński, 6. Paweł Rutecki / Łukasz Cieślak, 7. Krystian Kalinowski / Damian Kawczyński

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz