Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Tomasz Gralewicz Jerzy Rakowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Zaproszenie do „13”. „Trzy twarze szreńskiej fotografii – W zgodzie z naturą”


Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Galeria „13” mieszcząca się w Centrum Medycznym przy ul. Żwirki 26 w Mławie zaprasza na otwarcie wystawy pt. „Trzy twarze szreńskiej fotografii – W zgodzie z naturą” autorstwa Teresy Oprawy, Amelii  Chilińskiej i Mai Grzywińskiej. Wernisaż odbędzie się w piątek 14 lipca 2017r. o godz. 1700. Wystawę można oglądać od poniedziałku do soboty w godzinach otwarcia przychodni do 14 sierpnia 2017r.

Poleca i zaprasza Janusz Dębski – opiekun Galerii „13”.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500