Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zaproszenie do „13”. „Trzy twarze szreńskiej fotografii – W zgodzie z naturą”Galeria „13” mieszcząca się w Centrum Medycznym przy ul. Żwirki 26 w Mławie zaprasza na otwarcie wystawy pt. „Trzy twarze szreńskiej fotografii – W zgodzie z naturą” autorstwa Teresy Oprawy, Amelii  Chilińskiej i Mai Grzywińskiej. Wernisaż odbędzie się w piątek 14 lipca 2017r. o godz. 1700. Wystawę można oglądać od poniedziałku do soboty w godzinach otwarcia przychodni do 14 sierpnia 2017r.

Poleca i zaprasza Janusz Dębski – opiekun Galerii „13”.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x