Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Trzy osoby, jeden zespół. Najlepsi w triathlonie


W Lidzbarku Welskim rozegrano zawody z cyklu Hoffer Triathlon Energy. Naszych reprezentantów zabrakło na starcie indywidualnych zmagań. Za to połączyli siły i stanęli na starcie sztafety.

KSP Mława nabór

Walczyli na dystansie 1/4 Iron Man, co oznaczało pokonanie na różne sposoby odcinka o długości ponad sześćdziesięciu kilometrów. Wszystko rozpoczynało się od pływania, poprzez jazdę na rowerze, a kończyło się na biegu.

Jak się okazało na mecie, nasi zawodnicy to prawdziwi specjaliści w swoich dziedzinach. Zaczynający zmagania pływak Bartosz Szczepański ustąpił pola tylko jednemu rywalowi. Czas, który  wypracował okazał się jednak świetnym prognostykiem przed dalszą częścią rywalizacji.

Adrian Świderski – po próbie na rowerze – wyprowadził już sztafetę Mława Team na prowadzenie. Na trasie biegowej nie oszczędzał się także Konrad Nosarzewski. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania. Zespół z Mławy finiszował na pierwszym miejscu z ogromną przewagą nad resztą stawki. Trzecie na mecie Nadleśnictwo Lidzbark straciło dwadzieścia pięć i pół minuty.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Trzy osoby, jeden zespół. Najlepsi w triathlonie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Jarząbek
Gość

Gratulacje 🙂

wpDiscuz