Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mławianie w Centrum Nauki Kopernik


Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej Bądźmy Razem i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej razem zorganizowali niezwykłą wycieczkę. Ponad dwudziestoosobowa grupa osób niepełnosprawnych wraz z opiekunami w piątek 7 lipca odwiedziła Centrum Nauki Kopernik.  Dla niektórych osób było to pierwsze spotkanie z Warszawą i tak ciekawym miejscem jakim jest Centrum.

Słoneczne ogrody Mława

Uczestnicy wycieczki byli zachwyceni wystawami. Oglądali m.in. Teatr Wysokich Napięć, wystawę „Płyń lub giń”, Re: generację, Człowiek i środowisko. Wszyscy byli bardzo zafascynowani zwiedzaniem, ale udało się wygospodarować jeszcze trochę czasu, by korzystając ze słonecznej pogody trochę pobyć na Wiślanych Bulwarach. Choć z żalem, ale za to w doskonałych humorach wrócili do Mławy.

red.

źródło i fot.: MOPS Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
Teflonowy burmistrz

Wspaniali ludzie, ktorzy mimo swoich trudnosci, pokazuja, ze warto walczyc, warto byc, warto rozwijac sie. Na zdjeciach zauwazylem Karola Safaryna.
Ma on niezwykle wyczucie w grze na gitarze. Gra swietnie i robi to z pelna pasja.
Ze swojej strony pozdrawiam wszystkich uczestnikow tego wyjazdu oraz tych, ktorzy ten wyjazd im umozliwili. Codziennikowi Mlawskiemu tez naleza sie podziekowania za ten artykul, bo pokazuje ludzi mocnych w duchu, mocnych pomimo trudnosci.

PRdsON

Dziękuję bardzo za tak miłe słowa 🙂
Muzyka to pasją A dla pasji robi się dużo by ja rozwijać 🙂
Pozdrawiam Karol