Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pierwszy przystanek „Wakacji z Maxem” za nami


„Wakacje z Maxem” to pomysł na spędzanie wolnego czasu przez dzieci i młodzież w sposób ciekawy i atrakcyjny. Każdy uczestnik zabawy otrzymuje karnet, w którym zbiera pieczątki za wzięcie udziału w zabawach. Ci, którzy zbiorą wszystkie, wezmą udział w losowaniu nagród wakacyjnej loterii.


Wczoraj „Wakacje z Maxem” gościły na boisku Zespołu Placówek Oświatowych nr 3 na ul. Ordona. Na dzieci czekały różne gry, zabawy i zajęcia – plenerowy chińczyk, kółko i krzyżyk, bieg po torze z przeszkodami, gra memory, klasy i skakanka. Przy stoisku biblioteki młodzież odgadywała, a nawet tworzyła przysłowia. Pod policyjnym namiotem dzieci poznawały znaki drogowe, tworzyły rysunki i stawały się super – detektywami. Na pamiątkę zabierały ze sobą swoje odciski daktyloskopijne. Przy bojowym wozie strażackim poznawały zasady udzielania pierwszej pomocy i zadawały setki pytań „a do czego to służy”? – na które zawsze cierpliwie odpowiadali strażacy.

Kolejne przystanki „Wakacji z Maxem” zaplanowano:

13 lipca na terenie Gimnazjum nr 1 przy ul. Sportowej 1

20 lipca na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Granicznej

Finał akcji będzie miał miejsce 27 lipca w Mławskiej Hali Sportowej przy ul. Piłsudskiego 33a.

Program „Wakacje z Maksem” to projekt MOPS w Mławie a wspierają go Mławska Biblioteka Publiczna, MHS, MDK, Komenda Powiatowa PSP w Mławie, Komenda Powiatowa Policji w Mławie.

JK

« 1 z 2 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Fajnie
Fajnie
5 lata temu

Wakacje z Maxem to świetny pomysł.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x