Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mławianie na spotkaniu z prezydentem Trumpem


Wizyta prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa w Polsce to historyczna chwila. Nie mogło więc zabraknąć w tym dniu w Warszawie mieszkańców naszego miasta. Wspólny wyjazd zorganizowali członkowie NSZZ Solidarność i kół PiS w Mławie i Ciechanowie.

Słoneczne ogrody Mława

– To ogromne przeżycie. Ogromny tłum zebrany na Placu Krasińskich wiwatował i skandował na przemian „Donald Trump” i „Andrzej Duda”. Warto było być na takim spotkaniu i zobaczyć prezydentów na własne oczy – mówi Jan Łukasik, jeden z uczestników wyjazdu.

To druga podróż zagraniczna prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa i rozpoczyna ją w Polsce. Podczas pierwszej Arabię Saudyjską, Izrael, Watykan i Brukselę i Taorminę na Sycylii. W historii kontaktów między naszymi krajami będzie to 14. wizyta amerykańskiego prezydenta w Polsce. W ubiegłym roku w lipcu, na szczycie NATO w Warszawie gościł ówczesny prezydent Barack Obama. Obecną wizytę prezydenta Trumpa obszernie relacjonowały media ogólnopolskie.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

14
KOMENTARZE

1500
Anonimowo

rzęgnowo -tam wszyscy pojechali na rozkaz Błaszczaka i reszty pisiorów żeby robić zadymę

Polak

Jesteście super, ładnie ubrani !

mławianka

fajnie że pojechali, na pewno było to ciekawe przeżycie 🙂

obywatel

Ale jaja jechać tyle km i oglądać telewizor też mi coś.

Anonimowo

Mina prezydenta Trumpa, gdy go nasza prezydentowa wzięła łukiem BEZCENNA 😛

Mławianka

Jestem dumna z takich mieszkańców Mławy.

KrisT

To te szczekacze co ich autobusami zwożą i wygwizdują opozycję a prezydentem nieudacznikiem się zachwycają…

Teflonowy burmistrz

Daj spokoj tym ludziom spokoj.
Oni maja swoje upodobania polityczne.
Nie kazdy musi lubic Trumpa.
Jednak kazdy, kto lubi tego prezydenta ma do tego prawo.
Nawet udzielajace sie emocje sa wynikiem aprobaty tegoz prezydenta.

z bliska

Tak to właśnie oni, z kombatantem Łukasiakiem na czele, ja teraz rozumiem jakie są wasze piorytety lansować mławską DOBRĄ ZMIANĘ i tylko dlatego przeszkadzają wam me posty, trudno ale z takim problemem da się żyć, z tą zmianą nigdy nie było mi po drodze , Wojtuś z kąd zarwałeś taką koszulkę, chyba z ciucholandu. POCZEKAM CIERPLIWIE NA LEPSZE CZASY KIEDY TA ZMIANA ODEJDZIE NA SMIETNIK HISTORII, a wraz znią zniknie codziennik bo nie będzie miał sponsora, taka jest prawda o was!!!!!!

Rayden

Niech zniknie Ratuszowa propaganda i ten Cyrk Klaunow Miejskich.

Mag....

I gość o 1000 ników, nie spoć się bo ci puder spłynie skórce i kremik.

As Medulo

Modlitwa powinna panu pomóc

Wólczanka

Me posty? myślę że z zawiśco odchodzisz pan od wiary i rozumu panie es modulonie. Zazdrość i mściwość i marcyzm do tego. Bardzo brzydko.

Kaszub

z bliska nieuku, ile razy mam CI tłuc do tej pustej głowy, że piszemy skąd a nie z kąd. Zamiast pisać non stop te banialuki na portalu, poczytał byś elementarz do języka polskiego.