Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Chocholski rządzi nie tylko w mieście. Dublet na mistrzostwach Polski


KSP Mława nabór

Czerwiec okazał się wyjątkowo udany dla tenisisty z Mławy. Nie tylko po raz trzynasty zdobył tytuł mistrzostwa swojego miasta, ale przede wszystkim obronił tytuł mistrza energetyków, zarówno w singlu, jak i w deblu.

Krajowy czempionat rozegrano po raz kolejny na kortach Centralnego Ośrodka Sportu w Szczyrku. Długa podróż nie wybiła z rytmu naszego reprezentanta. Przystąpił do rywalizacji w pełni skoncentrowany oraz – jak się okazało – w kapitalnej sportowej formie.

Najpierw rozegrano zmagania singlistów.  Eliminacje w kategorii wiekowej M1 potoczyły się kapitalnie dla mławianina. Nie stracił ani jednego seta. Na dodatek taką dyspozycję utrzymał w decydującej fazie. W półfinale odprawił z kwitkiem Pawła Madeja z Wrocławia.  Awans do finału oznaczał pojedynek z Michałem Plewnikiem. Emocji  nie było zbyt wiele. W pierwszym secie gracz z Mławy oddał rywalowi trzy gemy, w drugim zaledwie dwa.

Czterodniowe mistrzostwa zakończyły zmagania w grze podwójnej. Chocholski wystąpił w parze z gdańszczaninem Tadeuszem Klonowskim. W finale okazali się lepsi od konkurentów z Jeleniej Góry, Arkadiusza Paniczaka i Janusza Rosoła.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Chocholski rządzi nie tylko w mieście. Dublet na mistrzostwach Polski"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Paweł
Gość

do Szczytna to chyba nie taka długa ta podróż?

Pasjonat
Gość

Centralny Ośrodek Sportu w Szczyrku 😉

wpDiscuz