Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zmiana terminów i limitów naboru do służby w Policji


Zmieniły się terminy oraz limity przyjęć chętnych do służby w Policji w Garnizonie Mazowieckim. Na chętnych czeka ponad 200 miejsc, w różnych jednostkach, w tym również w Mławie.


Przyjęcia do służby w Policji w Komendzie Wojewódzkiej Policji z s. w Radomiu planowane są w trzech terminach:
– 22 sierpnia 2017r. – 70 osób
– 2 listopada 2017r. – 47 osób
– 28 grudnia 2017 r. – 86 osób

Przyszli policjanci trafią do pracy w Samodzielnym Pododdziale Prewencji Policji w Płocku i Radomiu, Komendach Miejskich Policji w: Ostrołęce, Płocku, Radomiu, Siedlcach oraz Komendach Powiatowych Policji w: Białobrzegach,Ciechanowie, Garwolinie, Gostyninie, Grójcu, Kozienicach, Lipsku, Łosicach, Makowie Mazowieckim, Mławie, Ostrowi Mazowieckiej, Płońsku, Przasnyszu, Przysusze, Pułtusku, Sierpcu, Sochaczewie, Sokołowie Podlaskim, Szydłowcu, Węgrowie, Wyszkowie, Zwoleniu, Żurominie, Żyrardowie.

Szczegółowe wymagania jakie spełniać musi kandydat do pracy w Policji znajdują się na stronie http://praca.policja.pl/.

Osoby zainteresowane przyjęciem do służby w Policji powinny złożyć OSOBIŚCIE w Komendzie Powiatowej Policji w Kozienicach przy ul. Radomskiej 1 w Zespole Kadr i Szkolenia pokój nr 104 od poniedziałku do piątku w godz. 8:30- 14:30 nr tel. 48-614-97-20 w Komendzie Miejskiej / Powiatowej Policji lub w Sekcji ds. Doboru Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji z/s w Radomiu ul. 11 – ego Listopada 37/59 (parter) we wtorek, środę, czwartek, w godz. 9 00- 13 00 (tel. 48 345 31 20, 48 345 20 15, 48 345 22 53, 48 345 20 63, 48 345 31 19, 48 345 29 53, 48 345 20 64) następujące dokumenty:
– podanie o przyjęcie do służby w Policji

– wypełniony kwestionariusz osobowy (część A i B)

– kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe – oryginały dokumentów do wglądu na każdorazowe żądanie pracownika doboru
– kserokopie świadectw pracy lub służby z poprzednich miejsc pracy lub służby, jeżeli wcześniej kandydat pozostawał w stosunku pracy lub służby – oryginały dokumentów do wglądu na każdorazowe żądanie pracownika doboru
– kserokopie innych dokumentów, jeżeli ich obowiązek wynika z odrębnych przepisów
– pisemną zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych /Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm./

Kandydat musi ze sobą mieć dowód osobisty, książeczkę wojskową, jeżeli jest objęty ewidencją wojskową.

Formularz kwestionariusza osobowego i ankiety bezpieczeństwa osobowego można pobrać w każdej komendzie wojewódzkiej (Stołecznej) Policji, komendzie powiatowej/miejskiej Policji lub ze strony internetowe www.policja.pl.

Preferowani są kandydaci z wykształceniem o kierunkach prawo, ekonomia, administracja, bezpieczeństwo narodowe lub bezpieczeństwo wewnętrzne i posiadający dodatkowe umiejętności np. ratownika medycznego, uprawnienia instruktora sportów walki, strzelectwa sportowego, ratownictwa wodnego itp.

źródło: www. policja.pl

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x