Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

13 lipca. Kolejne spotkanie z Maxem


Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie w lipcu 2017r. rusza z nowym projektem pod hasłem „Wakacje z Maxem”. W realizację programu włączyły się mławskie instytucje: Mławska Hala Sportowa, Miejska Biblioteka Publiczna oraz Komenda Powiatowa Policji. Miejsca na realizację projektu udostępniły mławskie placówki oświatowe.


Projekt „Wakacje z Maxem” jest przedsięwzięciem skierowanym do dzieci i młodzieży, którzy spędzają wakacyjny czas na terenie miasta Mława i ma na celu wypełnienie im czasu wolnego w atrakcyjny sposób. Realizacja programu odbędzie się w każdy czwartek miesiąca lipca w czterech różnych miejscach w Mławie co daje możliwość skorzystania z zabaw jak największej liczbie dzieci.

Terminy i miejsca :

6 lipca na terenie Szkoły Podstawowej nr 7 przy ul. Ordona 14
13 lipca na terenie Gimnazjum nr 1 przy ul. Sportowa 1
20 lipca na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Granicznej 39
27 lipca na terenie Mławskiej Hali Sportowej przy ul. Piłsudskiego 33 a

Dzięki zaangażowaniu w projekt mławskich instytucji program „Wakacje z Maxem” obejmuje zajęcia o charakterze kulturalnym, sportowym , rozrywkowym oraz profilaktycznym. Teren, na którym będą odbywały się zabawy zostanie podzielony na punkty tematyczne. Każdy uczestnik zabawy otrzyma karnet, w którym będzie gromadził pieczątki za wzięcie udziału w zabawach w danym punkcie. Zebranie wszystkich pieczątek daje gwarancję udziału w wakacyjnej loterii.

Finał „Wakacji z Maxem” odbędzie się 27 lipca na terenie Mławskiej Hali Sportowej. Zapraszamy w tym dniu wszystkie dzieci również te, które brały udział w zabawach na innych osiedlach we wcześniejszych terminach. W dniu finału zostanie rozwikłana zagadka tajemniczego Maxsa oraz rozlosowane zostaną nagrody wakacyjnej loterii.

źródło: Organizatorzy

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x