Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Szybko odnaleźli niedoszłego samobójcę. Przydała się kamera termowizyjna


fot. ilustracyjne.


Szybkie i zdecydowane działanie policjantów z Posterunku Policji w Glinojecku pozwoliło w porę odnaleźć mężczyznę, którego życie było zagrożone. Mężczyzna został odnaleziony w lesie gdzie siedział mając myśli samobójcze.

Kiedy policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny, który ma myśli samobójcze, natychmiast podjęli wszystkie czynności aby odnaleźć 45-letniego mężczyznę. Policjanci ustalili, że mieszkaniec gminy Glinojeck poszedł do lasu. Z uwagi na zmierzch oraz duże zagęszczenie lasu, a także tereny bagienne, które również stwarzały zagrożenie dla życia,  poszukiwania mężczyzny było bardzo utrudnione. Konieczne było szybkie działanie oraz ustalenie strategii poszukiwań. Wspólnie ze strażakami ochotnikami z OSP Glinojeck oraz PSP z Ciechanowa rozpoczęto poszukiwania tak aby cały teren lasu został sprawdzony. Strażacy mieli również do dyspozycji kamerę termowizyjną, która w takich warunkach znacznie pomagała w działaniach.

Działania policjantów związane z poszukiwaniem osób, które znajdują się w sytuacji zagrażającej życiu i zdrowiu wymagają od policjantów szybkiego i co najważniejsze skutecznego działania i takie było działanie policjantów z Posterunku Policji w Glinojecku.
45-latek został w porę cały i zdrowy odnaleziony w środku lasu.

źródło: KPP Ciechanów

fot. policja.pl

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Strachu
Strachu
4 lata temu

A WYKRYWCZ MYSLI SAMOBÓJCZYCH TEZ MAJA NA STANIE ;-))))))

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x