Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Szybko odnaleźli niedoszłego samobójcę. Przydała się kamera termowizyjna


fot. ilustracyjne.

KSP Mława nabór

Szybkie i zdecydowane działanie policjantów z Posterunku Policji w Glinojecku pozwoliło w porę odnaleźć mężczyznę, którego życie było zagrożone. Mężczyzna został odnaleziony w lesie gdzie siedział mając myśli samobójcze.

Kiedy policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny, który ma myśli samobójcze, natychmiast podjęli wszystkie czynności aby odnaleźć 45-letniego mężczyznę. Policjanci ustalili, że mieszkaniec gminy Glinojeck poszedł do lasu. Z uwagi na zmierzch oraz duże zagęszczenie lasu, a także tereny bagienne, które również stwarzały zagrożenie dla życia,  poszukiwania mężczyzny było bardzo utrudnione. Konieczne było szybkie działanie oraz ustalenie strategii poszukiwań. Wspólnie ze strażakami ochotnikami z OSP Glinojeck oraz PSP z Ciechanowa rozpoczęto poszukiwania tak aby cały teren lasu został sprawdzony. Strażacy mieli również do dyspozycji kamerę termowizyjną, która w takich warunkach znacznie pomagała w działaniach.

Działania policjantów związane z poszukiwaniem osób, które znajdują się w sytuacji zagrażającej życiu i zdrowiu wymagają od policjantów szybkiego i co najważniejsze skutecznego działania i takie było działanie policjantów z Posterunku Policji w Glinojecku.
45-latek został w porę cały i zdrowy odnaleziony w środku lasu.

źródło: KPP Ciechanów

fot. policja.pl

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Szybko odnaleźli niedoszłego samobójcę. Przydała się kamera termowizyjna"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Strachu
Gość

A WYKRYWCZ MYSLI SAMOBÓJCZYCH TEZ MAJA NA STANIE ;-))))))

wpDiscuz