Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Szybko odnaleźli niedoszłego samobójcę. Przydała się kamera termowizyjna


fot. ilustracyjne.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Szybkie i zdecydowane działanie policjantów z Posterunku Policji w Glinojecku pozwoliło w porę odnaleźć mężczyznę, którego życie było zagrożone. Mężczyzna został odnaleziony w lesie gdzie siedział mając myśli samobójcze.

Kiedy policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny, który ma myśli samobójcze, natychmiast podjęli wszystkie czynności aby odnaleźć 45-letniego mężczyznę. Policjanci ustalili, że mieszkaniec gminy Glinojeck poszedł do lasu. Z uwagi na zmierzch oraz duże zagęszczenie lasu, a także tereny bagienne, które również stwarzały zagrożenie dla życia,  poszukiwania mężczyzny było bardzo utrudnione. Konieczne było szybkie działanie oraz ustalenie strategii poszukiwań. Wspólnie ze strażakami ochotnikami z OSP Glinojeck oraz PSP z Ciechanowa rozpoczęto poszukiwania tak aby cały teren lasu został sprawdzony. Strażacy mieli również do dyspozycji kamerę termowizyjną, która w takich warunkach znacznie pomagała w działaniach.

Działania policjantów związane z poszukiwaniem osób, które znajdują się w sytuacji zagrażającej życiu i zdrowiu wymagają od policjantów szybkiego i co najważniejsze skutecznego działania i takie było działanie policjantów z Posterunku Policji w Glinojecku.
45-latek został w porę cały i zdrowy odnaleziony w środku lasu.

źródło: KPP Ciechanów

fot. policja.pl

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Strachu

A WYKRYWCZ MYSLI SAMOBÓJCZYCH TEZ MAJA NA STANIE ;-))))))