Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Pierwszy mławski maraton fitness JUMPit


To był prawdziwie skoczny weekend. Początek lipca mławianie rozpoczęli na sportowo i aktywnie. To przede wszystkim dla fanów aktywności Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował po raz pierwszy maraton JUMPit. Początkowo impreza zaplanowana była na płycie głównej stadionu, ostatecznie przeniesiona została do sali sportowej w Szkole Podstawowej nr 6.

KSP Mława nabór

Już od niedzielnego południa zarówno na młodsze jak i nieco starsze osoby czekały różne propozycje aktywności. Fani nordic walking nie przestraszyli się niepewnej pogody i po rozgrzewce wyruszyli na marsz wokół głównej płyty stadionu, wykonując 10 rund. Równolegle w sali sportowej czekały inne atrakcje. Ćwiczenia jogi, zajęcia fitness również dla najmłodszych i początkujących i tabata. Największą grupę chętnych zgromadziły jednak zajęcia fitness na trampolinach JUMPit, prowadzone przez trenerkę i instruktorki. Na zakończenie niedzielnego maratonu wśród uczestników i uczestniczek rozlosowane zostały nagrody. Zobacz fotorelację .

red.

« 1 z 5 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz