Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek zapisy Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pierwszy mławski maraton fitness JUMPit


To był prawdziwie skoczny weekend. Początek lipca mławianie rozpoczęli na sportowo i aktywnie. To przede wszystkim dla fanów aktywności Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował po raz pierwszy maraton JUMPit. Początkowo impreza zaplanowana była na płycie głównej stadionu, ostatecznie przeniesiona została do sali sportowej w Szkole Podstawowej nr 6.

KPS Mława rekrutacja
Reklama


Już od niedzielnego południa zarówno na młodsze jak i nieco starsze osoby czekały różne propozycje aktywności. Fani nordic walking nie przestraszyli się niepewnej pogody i po rozgrzewce wyruszyli na marsz wokół głównej płyty stadionu, wykonując 10 rund. Równolegle w sali sportowej czekały inne atrakcje. Ćwiczenia jogi, zajęcia fitness również dla najmłodszych i początkujących i tabata. Największą grupę chętnych zgromadziły jednak zajęcia fitness na trampolinach JUMPit, prowadzone przez trenerkę i instruktorki. Na zakończenie niedzielnego maratonu wśród uczestników i uczestniczek rozlosowane zostały nagrody. Zobacz fotorelację .

red.

« 1 z 5 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500