Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pierwszy mławski maraton fitness JUMPit


To był prawdziwie skoczny weekend. Początek lipca mławianie rozpoczęli na sportowo i aktywnie. To przede wszystkim dla fanów aktywności Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował po raz pierwszy maraton JUMPit. Początkowo impreza zaplanowana była na płycie głównej stadionu, ostatecznie przeniesiona została do sali sportowej w Szkole Podstawowej nr 6.


Już od niedzielnego południa zarówno na młodsze jak i nieco starsze osoby czekały różne propozycje aktywności. Fani nordic walking nie przestraszyli się niepewnej pogody i po rozgrzewce wyruszyli na marsz wokół głównej płyty stadionu, wykonując 10 rund. Równolegle w sali sportowej czekały inne atrakcje. Ćwiczenia jogi, zajęcia fitness również dla najmłodszych i początkujących i tabata. Największą grupę chętnych zgromadziły jednak zajęcia fitness na trampolinach JUMPit, prowadzone przez trenerkę i instruktorki. Na zakończenie niedzielnego maratonu wśród uczestników i uczestniczek rozlosowane zostały nagrody. Zobacz fotorelację .

red.

« 1 z 5 »
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x