Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wskoczył na maskę samochodu. Nietypowe wypadki – 2 osoby ranne.


Trwają czynności mławskiej policji w sprawie dwóch, nietypowych wypadków, w których ranne zostały dwie osoby. W jednym ze zdarzeń, mężczyzna otworzył drzwi w jadącym aucie i wypadł na jezdnię, w drugim – młody mężczyzna wskoczył na maskę samochodu.


30 czerwca o godz. 21:30 na drodze relacji Strzegowo – Kuskowo Bzury, pasażer samochodu osobowego marki Dacia Logan, 36- letni mieszkaniec Ciechanowa, jadąc ze znajomymi, otworzył tyle drzwi auta i wypadł na drogę. Doznał obrażeń głowy i śmigłowcem pogotowia lotniczego został przetransportowany do szpitala w Warszawie. Kierowca samochodu był trzeźwy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, ranny pasażer, który wypadł z jadącego samochodu, był pod wpływem alkoholu.

Do kolejnego zdarzenia doszło w niedzielę, o godz. 21:20 w Bogurzynku, na drodze w pobliżu remizy OSP. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 18- letni mieszkaniec pow. mławskiego wraz z 14- letnim bratem, wskoczyli na maskę samochodu osobowego marki Renault Scenic, którym kierował ich kolega, 19- letni mieszkaniec Mławy. Kierowca, po przejechaniu ok. 100 metrów zahamował. Bracia upadli na jezdnię, starszy z nich uderzył głową o betonowy chodnik. W ciężkim stanie został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Warszawie. 14-letni chłopiec doznał jedynie otarć skóry. Młody kierowca renault był trzeźwy, za naruszenie zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego stracił prawo jazdy. Trwają czynności policji.

Policja ostrzega – wakacje i czas urlopów sprzyja nie tylko zabawie i relaksowi ale także związanymi z tym wypadkami. Alkohol, brak wyobraźni i ostrożności to czynniki, które doprowadzić mogą do nieodwracalnej tragedii. Dlatego reagujmy, gdy widzimy kogoś kto zachowuje się ryzykownie, naraża siebie i innych na niebezpieczeństwo – taka „dobra zabawa” może zakończyć się utratą zdrowia a nawet życia.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x