Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Lipiec. Wakacje z MOSiRemRegulamin dostępny jest TUTAJ

 

źródło: MOSiR Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Do Pana Burmistrza
Do Pana Burmistrza
4 lata temu

Proszę Pana czy jest sens inwestowania w infrastrukturę sportową i zatrudniania kolejnych pracownikow jeżeli i tak nie mozna zapewnić organizacji zajęć dla dzieci w wakacje. Jak Pan to sobie wyobraża? Płacimy podatki, Pan buduje, zatrudnia pośrednio pracownikow a z obiektów w sposób zorganizowany mogą korzystać kluby sportowe i szkoły organizujące zawody. Gdzie jest oferta wakacyjna? Rozumiem, ze w roku szkolnym dzieci się uczą i nie ma zadnej oferty po za klubami ale w wakacje mają wolne i mozna codziennie organizować wlasnie dla nich zajęcia na obiektach MOSIR. Taka jest potrzeba.

ziomal
ziomal
4 lata temu

W pozostałe dni pracownicy MOSiR ŁĄCZNIE Z KIEROWNIKIEM mają urlopy, z tego wykazu/planu/ imprez wynika że basen,korty,siłownia, będą zamknięte, tak to jest jak na stanowisku Kierownika MOSiR ZATRUDNIA SIĘ CELEBRYTĘ ETATOWEGO do składania wiązanek kwiatów na miejskich uroczystościach, i dobrego znajomego PANA Burmistrza z hali sportowej, trzeba wspomnieć jeszcze w upalne dni ZALEW RUDA, gdzie te czasy kiedy odbywały się tam imprezy z okazji otwarcia sezonu. Nie jest żadną tajemnicą że te programy są powielane rok rocznie, i tak wkoło Macieju.

Do Pana Burmistrza
Do Pana Burmistrza
4 lata temu

Jejku dzieci w tym miesiącu bedą miały wybór! Trzy z tych atrakcji odbędą się w Dni Mlawy, czyli w weekend! Wtedy mam wlasnie wolne i sam się nimi mogę zająć! Pozostają więc z programu tej instytucji 4 dni oferty zajęć dla najmłodszych. Słownie C Z T E R Y. Na 30 dni!!! Brak oferty na basenie, kortach, orliku, fitness klubie, siłowni itd., a te obiekty to chyba z podatkow dla mieszkańców były budowane? Panie Burmistrzu, tu trzeba zatrudnić dodatkowych pracownikow, bo przeciez widac gołym okiem, ze ta instytucja cierpi na ich brak. Wakacje z MOSiREM!!!

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x