Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Biegacze poszli za ciosem. Sześcioro na podium


Kolejny udany występ zanotowali nasi biegacze. Na podium w Szulmierzu, gdzie rozegrano kolejną już edycję imprezy o nazwie „Leśna Zadyszka” stanęło sześcioro mławian. Diana Wtulich, Justyna Zembrzuska i Andrzej Leszczyński okazali się najlepsi w swoich kategoriach wiekowych.


Tegoroczna edycja przyciągnęła na start ponad 500 biegaczy. Najkrótszy odcinek o długości 1500 metrów przygotowano z myślą o dzieciach. Na trasę wyruszyło 157 śmiałków, wśród których był duet młodych zawodników z Mławy. Urodzony w roku 2007 Kacper Gruszka pokonał wyznaczony odcinek w towarzystwie m.in. młodszej o siedem lat Zuzanny Szypulskiej. Walki o miejsca nie było, organizatorzy nie prowadzili w tej grupie klasyfikacji generalnej.

Na 5 kilometrów walczyło pięcioro mławian. Szósty w generalnym zestawieniu był Piotr Nowoczyński, na jedenastej pozycji finiszował Tomasz Szczepański. Do mety dotarli także Robert Ciesielski, Piotr Wiechowski i Krzysztof Tejs. Na sześćdziesiątej czwartej lokacie finiszował Jerzy Oprawa ze Szreńska.

Najliczniejsza nasza ekipa, składająca się aż z 18 osób, ruszyła na trasę o długości 10000 metrów. Ilość przerodziła się w jakości. Sześcioro z biegaczy stanęło na podium.  Justyna Zembrzuska i Diana Wtulich triumfowały odpowiednio w K30-39 i K50-59, a Andrzej Leszczyński okazał się najlepszy wśród pięćdziesięciolatków. Drugi w M40-49 był Sławomir Kuchciński, a trzecie lokaty przypadły Marzenie Grzybowskiej i Annie Sokołowskiej odpowiednio w K40-49 i K50-59.

Ponadto w Szulmierzu na najdłuższym odcinku walczyli Andrzej Kubisa, Mirosław Reks, Krzysztof Grzybowski, Tadeusz Kubit, Mariusz Olszewski, Artur Bużycki, Paweł Barnaś, Monika Kucka, Jerzy Kaczmarczyk, Joanna Raszkowska, Iwona Kubit, Michał Gapski, Paweł Sokołowski oraz Katarzyna Grzywińska.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
lutek
lutek
7 lata temu

Brawo Wy! Brawo Kasia!! 😀

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x