Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Patryk Fabisiak kandydat do Rady Miasta Jolanta Karpińska kandydatka do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Uszkodzony sygnalizator i trzy auta rozbite na skrzyżowaniu „siódemki” i Warszawskiej


Dziś na skrzyżowaniu „siódemki” i ulicy Warszawskiej dwukrotnie doszło do niebezpiecznych sytuacji. W godzinach przedpołudniowych pechową serię rozpoczął kierowca ciężarówki, który wpadł w poślizg i rozbił sygnalizator świetlny na skrzyżowaniu.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Od tego czasu nie działała już sygnalizacja świetlna i wkrótce doszło tam do kolejnej kolizji. W osobowego Peugeota mającego zamiar przeciąć „siódemkę” uderzyła Mazda. Siła uderzenia sprawiła, że Peugeot uderzył jeszcze w BMW. Nikt z pasażerów nie odniósł poważniejszych obrażeń.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Mławiak

Nic nowego jak zwykle te same skrzyżowanie.