Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

BRC mistrzem czwartej edycji ligi LG ElectronicsW środę rozegrano finały IV edycji ligi LG Electronics. Turniej finałowy rozpoczął mecz o 9 miejsce pomiędzy Pantosem a ekipą LG R&D. Korzystny wynik w tym meczu odniosła ekipa Pantosa wygrywając 494 do 382. W meczu o 7 miejsce zespół QA LG bez większych problemów wygrał z II zespołem Dong Yanga 489 do 403. Mecz o 5 miejsce zakończył się walkowerem na korzyść LG Materiał gdyż Zespół Dong Yanga nie dotarł na to spotkanie.

O najniższy stopień podium grał Fine Altech z SMT LG. Do tego meczu SMT wystąpiło w roli faworyta. Jednak mecz trwa 10 kolejek, w której to właśnie zawodnicy Fine Altechu po kolei domykali wszystko co się dało aby ostatecznie  wywalczyć rzutem na taśmę trzecie miejsce w tej edycji. Jak na razie był to najlepszy występ Fine Altechu z wszystkich edycji lig. O najwyższe miejsce na podium walczyła utytułowana ekipa HR LG kontra BRC LG. W poprzednich edycjach zespół HR dwa razy stawał na podium raz na trzecim miejscu i raz mógł się cieszyć z mistrzostwa. W tym roku musiał uznać wyższość solidnej ekipy BRC  która od trzeciej kolejki tego meczu zwiększała swą przewagę aby ostatecznie wygrać 631 do 491.

Klasyfikacji indywidualnej mężczyzn trzecie miejsce zdobył Łukasz Grabek Z BRC (1145) drugi był Marcin Kajstura z SMT(1149)  a pierwsze miejsce zdobył po raz drugi z rzędu Konrad Szymański z Materiału. (1168).W klasyfikacji kobiet bezkonkurencyjna była Katarzyna Stęplewska (1013) rzucając o 163 punkty więcej od swojej koleżanki z zespołu Agaty Karol (850) obie panie grały w SMT LG  trzecie miejsce wywalczyła Monika Langowska z Fain Altechu (815).

Po meczach finałowych odbyła się ceremonia wręczenia nagród które wręczał prezes Lg Kun Jik Park

źródło: Planeta

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x