Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Mławianie na święcie biegania w Ciechanowie


Tegoroczna, druga edycja ciechanowskiego święta biegania cieszyła się dużym zainteresowaniem. Do rywalizacji przystąpiło ponad 300 zawodników. Do wyboru mieli rywalizację na dwóch dystansach – 10 kilometrów i półmaratonu.

KSP Mława nabór

Biegacze zmagali się nie tylko z trudami przygotowanej przez organizatorów trasy, ale także upalną pogodą. Na starcie nie zabrakło zawodników z powiatu mławskiego. Na 10000 metrów rywalizowali Sławomir Kuchciński, Tadeusz Kubit, Paweł Łusiak, Maryla Szulc, Marzena Grzybowska, Agnieszka Szemplińska, Joanna Raszkowska, Monika Kucka, Alicja Szulc, Justyna Karpińska, Anna Sokołowska, Michał Gapski oraz Katarzyna Grzywińska. Najlepiej poszło Kuchcińskiemu – szesnasty w klasyfikacji generalnej, w kategorii M40-44  był trzeci. Powody do radości miały także Szulc, Grzybowska, Raszkowska i Szemplińska. Wszystkie stanęły na podium w swoich grupach wiekowych.

W półmaratonie o główne trofeum walczył Konrad Nosarzewski. Stupszczanin stoczył porywający bój z dwoma konkurentami. Ciechanowianina Michała Makowskiego zdołał pokonać, ale rywalizację o pierwsze miejsce przegrał z Andrzejem Starżyńskim z Knurowa. Oprócz niego na 21 kilometrów rywalizowali jeszcze Andrzej Kubisa, Robert Rejniak, Krzysztof Grzybowski, Krzysztof Lipka, Iwona Kubit, Przemysław Ziębicki oraz Agnieszka Rejniak.

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Mławianie na święcie biegania w Ciechanowie"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
z bliska
Gość

TE PODIUM I JEGO WYGLĄD JEST ZABUJCZE!!!! chyba że zamek w ruinie to i podium też

wpDiscuz