Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

U sąsiadów. BMW pędziło 111 km/h w terenie zabudowanym


Ciechanowscy policjanci zatrzymali pirata drogowego, który przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. 43-latek z Gdańska stracił prawo jazdy.

Słoneczne ogrody Mława

Do zatrzymania doszło 28 czerwca br. o godz. 14:20 w miejscowości Pniewo Czeruchy. 43-latek pędził BMW przez miejscowość 111 km/h w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące oraz został ukarany mandatem i punktami karnymi.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Ivofcifcf

O Matko!!!