Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

U sąsiadów. BMW pędziło 111 km/h w terenie zabudowanym


Ciechanowscy policjanci zatrzymali pirata drogowego, który przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. 43-latek z Gdańska stracił prawo jazdy.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Do zatrzymania doszło 28 czerwca br. o godz. 14:20 w miejscowości Pniewo Czeruchy. 43-latek pędził BMW przez miejscowość 111 km/h w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące oraz został ukarany mandatem i punktami karnymi.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Ivofcifcf

O Matko!!!