Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

2 lipca. Koncert i finał V edycji Konkursu Plastycznego im. Hanny Rudzkiej-Cybisowej


Towarzystwo Miłośników Twórczości Tekli Bądarzewskiej zaprasza na koncert wokalno-muzyczny i finał V edycji Konkursu Plastycznego im. Hanny Rudzkiej-Cybisowej, który odbędzie się 2 lipca 2017r. o godz. 17:00 na Estradzie im. Tekli Bądarzewskiej w Zabytkowym Parku Miejskim.


W ramach finału odbędzie koncert w wykonaniu absolwentów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia w Mławie.

W przypadku deszczowej aury organizatorzy zapraszają na koncert i finał konkursu do sali koncertowej szkoły muzycznej.

Konkurs Plastyczny im. Hanny Rudzkiej-Cybisowej został zrealizowany dzięki wsparciu finansowemu Samorządu Miasta Mława i Samorządu Powiatu Mławskiego.

Koncert został zrealizowany dzięki wsparciu finansowemu samorządu Miasta Mława w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie organizacji imprez na Estradzie w Parku Miejskim w okresie letnim 2017r.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x