Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

2 lipca. Koncert i finał V edycji Konkursu Plastycznego im. Hanny Rudzkiej-Cybisowej


Towarzystwo Miłośników Twórczości Tekli Bądarzewskiej zaprasza na koncert wokalno-muzyczny i finał V edycji Konkursu Plastycznego im. Hanny Rudzkiej-Cybisowej, który odbędzie się 2 lipca 2017r. o godz. 17:00 na Estradzie im. Tekli Bądarzewskiej w Zabytkowym Parku Miejskim.

KSP Mława nabór

W ramach finału odbędzie koncert w wykonaniu absolwentów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia w Mławie.

W przypadku deszczowej aury organizatorzy zapraszają na koncert i finał konkursu do sali koncertowej szkoły muzycznej.

Konkurs Plastyczny im. Hanny Rudzkiej-Cybisowej został zrealizowany dzięki wsparciu finansowemu Samorządu Miasta Mława i Samorządu Powiatu Mławskiego.

Koncert został zrealizowany dzięki wsparciu finansowemu samorządu Miasta Mława w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie organizacji imprez na Estradzie w Parku Miejskim w okresie letnim 2017r.

źródło: UMM

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz