Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Nowa nwestycja Osiedle Kameralne Mława GSM Investment
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Zderzenie trzech aut na „siódemce”


Dwa samochody osobowe i jeden ciężarowy zderzyły się na drodze krajowej nr 7 niedaleko kładki. Jedna osoba poszkodowana trafiła do szpitala.

Słoneczne ogrody Mława

Do zderzenia doszło, gdy nadjeżdżający samochód osobowy Mitsubishi Colt uderzył w tył Forda Mondeo. Ten z kolei uderzył w bok naczepy samochodu ciężarowego. Jedną osobę poszkodowaną w tym zdarzeniu pogotowie zabrało do szpitala. Ruch na „siódemce” w tym miejscu odbywa się wahadłowo.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
franky77

mitsubishi colt chyba