Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Tragedia w Kosinach Starych. Nie żyje mężczyzna porażony prądem


Do tragicznego wypadku doszło dziś (29 czerwca)  po południu w miejscowości Kosiny Stare. Nie żyje 52 – letni mężczyzna porażony prądem z uszkodzonej przez wichurę linii energetycznej.

KSP Mława nabór

Do wypadku doszło na podwórku, przy budynku gospodarczym. Mężczyzna został porażony prądem z uszkodzonej podczas wichury wewnętrznej linii pomiędzy budynkiem mieszkalnym a gospodarczym. Na miejscu zjawiły się zastęp OSP Kowalewo oraz zastęp JRG Mława. Lekarz przybyły na miejsce wypadku stwierdził zgon mężczyzny. Niewiele brakowało, by doszło tam do jeszcze większej tragedii, na podwórku w tym czasie przebywało bowiem kilkoro małych dzieci.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

6 - liczba komentarzy w artykule "Tragedia w Kosinach Starych. Nie żyje mężczyzna porażony prądem"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
:(
Gość

wielka tragedia [*]

Ula
Gość

Przykro bardzo, że taka tragedia. A na konkurencyjnym portalu piszą o skutkach burzy, ale tego nie odnotowali. I ani jednego zdjęcia tej burzy, znaczy się jej skutków – np. powalonych drzew czy zalanych ulic tylko zdjęcie chmur. Nawet się dziennikarzom wyjść nie chce na zewnątrz po burzy.

Bula
Gość

A to niewiesz jak wyglądają powalone drzewa czy zalane ulice tylko trzeba Ci je pokazywać za każdym razem?????

Miszcz
Gość

Zdarzają się wypadki… no tak każdy wie jak wygląda rozbite auto ale raczej do odsłon danych artykułów liczą się np zdjęcia z miejsca zdarzenia 😀 szkoda czasu abym dalej dawał przykłady…

Ja4
Gość

Ale dzięki portalowi konkurencyjnemu, wiem jak wyglądają chmury 🙂

Ooooo
Gość

I już zaczynają swoje złośliwe komentarze…

wpDiscuz