Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Tragedia w Kosinach Starych. Nie żyje mężczyzna porażony prądem


Do tragicznego wypadku doszło dziś (29 czerwca)  po południu w miejscowości Kosiny Stare. Nie żyje 52 – letni mężczyzna porażony prądem z uszkodzonej przez wichurę linii energetycznej.

Słoneczne ogrody Mława

Do wypadku doszło na podwórku, przy budynku gospodarczym. Mężczyzna został porażony prądem z uszkodzonej podczas wichury wewnętrznej linii pomiędzy budynkiem mieszkalnym a gospodarczym. Na miejscu zjawiły się zastęp OSP Kowalewo oraz zastęp JRG Mława. Lekarz przybyły na miejsce wypadku stwierdził zgon mężczyzny. Niewiele brakowało, by doszło tam do jeszcze większej tragedii, na podwórku w tym czasie przebywało bowiem kilkoro małych dzieci.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

1500
:(

wielka tragedia [*]

Ula

Przykro bardzo, że taka tragedia. A na konkurencyjnym portalu piszą o skutkach burzy, ale tego nie odnotowali. I ani jednego zdjęcia tej burzy, znaczy się jej skutków – np. powalonych drzew czy zalanych ulic tylko zdjęcie chmur. Nawet się dziennikarzom wyjść nie chce na zewnątrz po burzy.

Ooooo

I już zaczynają swoje złośliwe komentarze…

Bula

A to niewiesz jak wyglądają powalone drzewa czy zalane ulice tylko trzeba Ci je pokazywać za każdym razem?????

Ja4

Ale dzięki portalowi konkurencyjnemu, wiem jak wyglądają chmury 🙂

Miszcz

Zdarzają się wypadki… no tak każdy wie jak wygląda rozbite auto ale raczej do odsłon danych artykułów liczą się np zdjęcia z miejsca zdarzenia 😀 szkoda czasu abym dalej dawał przykłady…