Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo

Nowy sklep JYSK w Mławie już otwarty


mat. sponsorowany

Od dziś  przy ulicy Sienkiewicza 14 czeka na klientów nowy, pierwszy w Mławie sklep JYSK. Już od rana mieszkańcy miasta oczekiwali w długiej kolejce przed jeszcze zamkniętymi drzwiami. Pierwsza klientka – pani Bożena otrzymała prezent i wraz z kierownikiem sklepu punktualnie o godzinie 8.00 przecięli wstęgę.

W dniu otwarcia na klientów czekają wyjątkowo atrakcyjne promocje i oferty. 100 pierwszych klientów do zakupów za jedyne 50 zł otrzymuje za 1 grosz kołdrę o wartości 30 zł. Oprócz tego na klientów czekają towary w bardzo atrakcyjnych cenach oraz szczególnie wysokie rabaty i upusty. Zapraszamy!!!

Zobacz również fotorelację z porannego otwarcia.

« 1 z 3 »

Materiał sponsorowany

(opłata za materiał sponsorowany oraz reklamę wciąż nie została uregulowana)

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

13
KOMENTARZE

1500
Artur

Ta Pani z mikrofonem w ręku jest po prostu obłędna.. gdybym wiedział że będzie na tym otwarciu to sam byłbym pierwszym klientem 🙂 Pozdrawiam tą śliczną istote 🙂 :*

migotka

suuuuper 🙂

Kasia

Jak zwykle przed drzwiami stare baby na rencie lub emeryturze…

Anonimowo

Ty też będziesz starą babą jeśli… dożyjesz!!! 😛

pelegia

Czyżby Hunowie najechali JYSK

sympatycznie

fajna mławska drużyna z jysk 🙂 Dzisiaj na pewno się napracowała 😉

Magda

Otwarcie jyska ma taką frekwencje jak promocja w lidlu

:-)

Bardzo fajnie, że Jysk pojawił się w Mławie. Zawsze to większy wybór dla klientów. Będę zaglądać 🙂

mławianka

To nie chodzi tylko o kołdrę a ciekawość, poza tym jest dziś dużo innych promocji. Niestety nie mogłam być, ale widzę na zdjęciach kilka znajomych twarzy! 😉 Właśnie fajnie, że taka radocha!! Bardzo lubię Jysk, mają ładne rzeczy. No i wreszcie mławianie mają „swój”, nie muszą jeździć do Ciechanowa. Moja babcia też się z tego powodu cieszy.

Przecież

Jysk jest też w Działdowie od daaaaaawna. To bliżej niż do Ciechanowa.

mławianka

No tak, ale nie dla każdego, bo zależy w jakiej miejscowości pod Mławą się mieszka. Nam z babcią wygodniej zawsze było podjechać do Ciechanowa.

Marta

I ten tłum ludzi alby dosta kołdrę za 1 g. ehhhhhh

kot

kuuurcze, taka radocha , a ja w pracy…