Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Mławianie wicemistrzami Województwa Mazowieckiego Juniorów Młodszych


W dniu 25 czerwca 2017r. na Stadionie AWF Warszawa, wychowankowie MAL-MKLA Mława: Dawid Ostrowski (młodzik), Alan Sadolewski (młodzik), Mateusz Jaremek (junior młodszy), Jarosław Chrostowski (junior młodszy) odniosła duży sukces zajmując II miejsce w sztafecie 4×100 m z wynikiem 46,73. Biegaczem rezerwowym był 12 letni Patryk Bedra (SP nr 7).

KSP Mława nabór

Sztafeta jest bardzo perspektywiczna! Wszyscy chłopcy oprócz Patryka, są uczniami Gimnazjum nr 1, a ich trenerem jest mgr Adam Szymański.

W tych mistrzostwach startowali także mławscy trzynastolatkowie w skoku o tyczce i całkowicie bez treningu skokowego (nie mają jeszcze w Mławie swojej wymarzonej skoczni do skoku o tyczce), osiągnęli godne uznania wyniki: Gabrysia Goschorska (Gimn. nr 2) – 2,20 i Mikołaj Łatka (Wyspianum) – 2,00.

Tymi zawodami Akademia/Mławski Klub Lekkiej Atletyki zakończyły I część Sezonu Lekkoatletycznego 2017.

Teraz przed nimi są letnie obozy: tyczkarze mają zaplanowanie specjalistyczne treningi już na skoczni z tren. Edwardem Szymczakiem w Olecku (09-20.07.17) i COS-OPO Spała (07-18.08.17), a wszystkie trzy grupy szkoleniowe Akademii/Klubu, spotykają się na AWF w Gdańsku-Oliwie (19-29.08.17).

źródło: MAL-MKLA Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Mławianie wicemistrzami Województwa Mazowieckiego Juniorów Młodszych"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
obserwator
Gość

bardziej od tej wymarzonej skoczni do skoku o tyczce przydała by się bieżnia tartanowa…skoku na tyczce nawet nie ma w programie mistrzostw powiatu czy rejonu 🙂

wpDiscuz