Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Agnieszka Ewa Rychcik-Nowakowska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Mławianie wicemistrzami Województwa Mazowieckiego Juniorów Młodszych


W dniu 25 czerwca 2017r. na Stadionie AWF Warszawa, wychowankowie MAL-MKLA Mława: Dawid Ostrowski (młodzik), Alan Sadolewski (młodzik), Mateusz Jaremek (junior młodszy), Jarosław Chrostowski (junior młodszy) odniosła duży sukces zajmując II miejsce w sztafecie 4×100 m z wynikiem 46,73. Biegaczem rezerwowym był 12 letni Patryk Bedra (SP nr 7).

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Sztafeta jest bardzo perspektywiczna! Wszyscy chłopcy oprócz Patryka, są uczniami Gimnazjum nr 1, a ich trenerem jest mgr Adam Szymański.

W tych mistrzostwach startowali także mławscy trzynastolatkowie w skoku o tyczce i całkowicie bez treningu skokowego (nie mają jeszcze w Mławie swojej wymarzonej skoczni do skoku o tyczce), osiągnęli godne uznania wyniki: Gabrysia Goschorska (Gimn. nr 2) – 2,20 i Mikołaj Łatka (Wyspianum) – 2,00.

Tymi zawodami Akademia/Mławski Klub Lekkiej Atletyki zakończyły I część Sezonu Lekkoatletycznego 2017.

Teraz przed nimi są letnie obozy: tyczkarze mają zaplanowanie specjalistyczne treningi już na skoczni z tren. Edwardem Szymczakiem w Olecku (09-20.07.17) i COS-OPO Spała (07-18.08.17), a wszystkie trzy grupy szkoleniowe Akademii/Klubu, spotykają się na AWF w Gdańsku-Oliwie (19-29.08.17).

źródło: MAL-MKLA Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
obserwator

bardziej od tej wymarzonej skoczni do skoku o tyczce przydała by się bieżnia tartanowa…skoku na tyczce nawet nie ma w programie mistrzostw powiatu czy rejonu 🙂