Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Spalił posiłek w piekarniku. Zdziwił się, gdy przyjechali strażacy


fot. Pixabay

W sobotę 24 czerwca o godzinie 19.13 w jednym z budynków handlowych przy ulicy  Henryka Sienkiewicza w Mławie doszło do pożaru. Pożar został wykryty przez system monitoringu pożarowego i zaalarmowana została straż pożarna.

Po dojechaniu na miejsce zdarzenia zastępu z JRG PSP Mława stwierdzono, że spaleniu uległa potrawa w piekarniku w pomieszczeniu socjalnym. Pracownik ugasił pożar przed przybyciem straży i wyniósł spaloną potrawę na zewnątrz. Działania zastępu JRG PSP Mława polegały na sprawdzeniu pomieszczeń i przewietrzeniu pomieszczenia, w  którym doszło do zadymienia. Akcja trwała 17 minut.

źródło: bryg. Marek Augustynowicz PSP Mława

oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x