Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Spalił posiłek w piekarniku. Zdziwił się, gdy przyjechali strażacy


fot. Pixabay

KSP Mława nabór

W sobotę 24 czerwca o godzinie 19.13 w jednym z budynków handlowych przy ulicy  Henryka Sienkiewicza w Mławie doszło do pożaru. Pożar został wykryty przez system monitoringu pożarowego i zaalarmowana została straż pożarna.

Po dojechaniu na miejsce zdarzenia zastępu z JRG PSP Mława stwierdzono, że spaleniu uległa potrawa w piekarniku w pomieszczeniu socjalnym. Pracownik ugasił pożar przed przybyciem straży i wyniósł spaloną potrawę na zewnątrz. Działania zastępu JRG PSP Mława polegały na sprawdzeniu pomieszczeń i przewietrzeniu pomieszczenia, w  którym doszło do zadymienia. Akcja trwała 17 minut.

źródło: bryg. Marek Augustynowicz PSP Mława

oprac. red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz