Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Mława. Podpalenie auta na ulicy Słowackiego – aktualizacja


27 czerwca wieczorem, samochód osobowy marki Opel Vectra zaparkowany pod jednym z bloków na ulicy Słowackiego został najprawdopodobniej  podpalony. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

KSP Mława nabór

– Ze zgłoszenia, które wpłynęło o godz. 21:36 od policji, wynikało że na ulicy Słowackiego doszło do wybuchu samochodu osobowego. Do działań ratowniczych zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława. Na miejscu okazało się, że najprawdopodobniej przy użyciu benzyny doszło do podpalenia i pożaru samochodu osobowego zaparkowanego na ulicy. Działania straży polegały na dogaszeniu pojazdu, gdyż pierwsze działania gaśnicze podjął właściciel pojazdu i sąsiedzi. Policja obecna na miejscu zdarzenia ustala okoliczności pożaru – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie. (red.)

Aktualizacja

Interweniujący patrol policji zatrzymał mężczyznę, który chwilę wcześniej oblał łatwopalną cieczą i podpalił samochód na ul. Słowackiego w Mławie. Do zdarzenia doszło we wtorek, 27 czerwca o godz. 21:30.

Właścicielka podpalonego auta marki Opel Vectra, wezwała policję. Interweniujący patrol po chwili zatrzymał sprawcę. Okazał się nim 35- letni mieszkaniec Mławy. W organizmie miał ponad 3,50 promila alkoholu. Trafił do mławskiego aresztu. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie

Zgodnie z Kodeksem karnym, za uszkodzenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Anna Pawłowska KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

4 - liczba komentarzy w artykule "Mława. Podpalenie auta na ulicy Słowackiego – aktualizacja"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Mocny
Gość

Tak grozi 5lat że podpalacz sobie chodzi już po ulicy

Mistrz
Gość

Zamknąć bandyte i nie wypuszczać z więzienia! Popieprzony margines społeczny.

z OKM
Gość

Za to cenię Codziennik, zawsze na miejscu. Takie powinny być lokalne portaliki, powinny pisać o tym co się dzieje na naszych ulicach, osiedlach, w szkołach. I mimo że widac, że portalu nie prowadzą profesjonalni dziennikarze, a po prostu osoby, które lubią swoje miasto i pewnie mają inną pracę, to nawet ma swój urok. Tak trzymać.

Fan
Gość

Zgadzam sie z Twoja opinia.
Codziennik to klasa.

wpDiscuz