Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Mława. Podpalenie auta na ulicy Słowackiego – aktualizacja


27 czerwca wieczorem, samochód osobowy marki Opel Vectra zaparkowany pod jednym z bloków na ulicy Słowackiego został najprawdopodobniej  podpalony. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

Słoneczne ogrody Mława

– Ze zgłoszenia, które wpłynęło o godz. 21:36 od policji, wynikało że na ulicy Słowackiego doszło do wybuchu samochodu osobowego. Do działań ratowniczych zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Mława. Na miejscu okazało się, że najprawdopodobniej przy użyciu benzyny doszło do podpalenia i pożaru samochodu osobowego zaparkowanego na ulicy. Działania straży polegały na dogaszeniu pojazdu, gdyż pierwsze działania gaśnicze podjął właściciel pojazdu i sąsiedzi. Policja obecna na miejscu zdarzenia ustala okoliczności pożaru – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie. (red.)

Aktualizacja

Interweniujący patrol policji zatrzymał mężczyznę, który chwilę wcześniej oblał łatwopalną cieczą i podpalił samochód na ul. Słowackiego w Mławie. Do zdarzenia doszło we wtorek, 27 czerwca o godz. 21:30.

Właścicielka podpalonego auta marki Opel Vectra, wezwała policję. Interweniujący patrol po chwili zatrzymał sprawcę. Okazał się nim 35- letni mieszkaniec Mławy. W organizmie miał ponad 3,50 promila alkoholu. Trafił do mławskiego aresztu. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie

Zgodnie z Kodeksem karnym, za uszkodzenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Anna Pawłowska KPP Mława

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

1500
Mocny

Tak grozi 5lat że podpalacz sobie chodzi już po ulicy

Mistrz

Zamknąć bandyte i nie wypuszczać z więzienia! Popieprzony margines społeczny.

z OKM

Za to cenię Codziennik, zawsze na miejscu. Takie powinny być lokalne portaliki, powinny pisać o tym co się dzieje na naszych ulicach, osiedlach, w szkołach. I mimo że widac, że portalu nie prowadzą profesjonalni dziennikarze, a po prostu osoby, które lubią swoje miasto i pewnie mają inną pracę, to nawet ma swój urok. Tak trzymać.

Fan

Zgadzam sie z Twoja opinia.
Codziennik to klasa.