Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kryminalni odnaleźli wartą 200 tys. złotych ładowarkę


fot. ilustracyjne; Freeimages

Mławscy policjanci wydziału kryminalnego odzyskali wartą 200 tys. złotych ładowarkę teleskopową JCB. Pojazd został skradziony z magazynu na terenie gm. Radzanów.

28 czerwca  kryminalni odnaleźli skradziony pojazd  na terenie jednej z wiosek w pow. płockim. Ukryty był w opuszczonych pomieszczeniach gospodarczych. Trwają poszukiwania sprawców kradzieży, którzy nocą z 26 na 27 czerwca weszli do magazynu i  ukradli zamkniętą na fabryczne zamki ładowarkę. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x