Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek zapisy Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Rozważnie i romantycznie – zakończenie roku szkolnego w SP w Dębsku


Kiedy wprowadzono poczet sztandarowy i zabrzmiała komenda: Do hymnu, to najmłodsi członkowie społeczności szkolnej, dzieci z punktu przedszkolnego, zaintonowały słowa „Mazurka Dąbrowskiego”.

KPS Mława rekrutacja
Reklama


Rosły serca (nie tylko kadry pedagogicznej), na taki widok, bo rzecz to nieczęsta, że 3-4 –latkowie nadają ton imprezom z wydźwiękiem patriotycznym. Ale to był dopiero początek. Dalej nastąpiły recytacje wierszy i chóralne występy wokalne – treści zaczerpnięte z rodzimej półki. To jednak, że są także obywatelami świata, maluchy udowodniły prezentując się w wykonaniu tekstów kultury europejskiej i wykonując wcale skomplikowane układy choreograficzne do największych szlagierów. Tak urozmaiconej artystycznie imprezy mury tej szkoły nie widziały od dawna, co doceniły rzęsiste brawa licznie zgromadzonych widzów i słowa pochwały Dyrektor szkoły pani Danuty Gumiennej. Jej także przypadł zaszczyt podsumowania roku szkolnego, którego punkt kulminacyjny stanowiły podziękowania dla szczególnie wyróżniających się uczniów i zaangażowanych w życie szkoły rodziców. Potem jeszcze pożegnania z wychowawcami i szczęśliwa dziatwa rozpoczęła długo oczekiwane wakacje.

źródło i zdjęcia: Szkoła Podstawowa w Dębsku

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

4
KOMENTARZE

avatar
1500
Rodzic 1
Gość
Rodzic 1

Ktoś zapomniał o Pani Kasi☺z tego co wiem to dużo też pracy włożyła w przygotowanie i wystrój ☺Dziękujemy

ola
Gość
ola

Wspaniale przygotowana uroczystość 🙂

rodzic
Gość
rodzic

Przepiękna uroczystość. Pani Ewa przygotowała dzieci bardzo dobrze.

rodzic
Gość
rodzic

To była przepiękne wydarzenie. Pani Ewa bardzo dobrze przygotowała dzieci.