Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Rozważnie i romantycznie – zakończenie roku szkolnego w SP w Dębsku


Kiedy wprowadzono poczet sztandarowy i zabrzmiała komenda: Do hymnu, to najmłodsi członkowie społeczności szkolnej, dzieci z punktu przedszkolnego, zaintonowały słowa „Mazurka Dąbrowskiego”.

KSP Mława nabór

Rosły serca (nie tylko kadry pedagogicznej), na taki widok, bo rzecz to nieczęsta, że 3-4 –latkowie nadają ton imprezom z wydźwiękiem patriotycznym. Ale to był dopiero początek. Dalej nastąpiły recytacje wierszy i chóralne występy wokalne – treści zaczerpnięte z rodzimej półki. To jednak, że są także obywatelami świata, maluchy udowodniły prezentując się w wykonaniu tekstów kultury europejskiej i wykonując wcale skomplikowane układy choreograficzne do największych szlagierów. Tak urozmaiconej artystycznie imprezy mury tej szkoły nie widziały od dawna, co doceniły rzęsiste brawa licznie zgromadzonych widzów i słowa pochwały Dyrektor szkoły pani Danuty Gumiennej. Jej także przypadł zaszczyt podsumowania roku szkolnego, którego punkt kulminacyjny stanowiły podziękowania dla szczególnie wyróżniających się uczniów i zaangażowanych w życie szkoły rodziców. Potem jeszcze pożegnania z wychowawcami i szczęśliwa dziatwa rozpoczęła długo oczekiwane wakacje.

źródło i zdjęcia: Szkoła Podstawowa w Dębsku

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

4 - liczba komentarzy w artykule "Rozważnie i romantycznie – zakończenie roku szkolnego w SP w Dębsku"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Rodzic 1
Gość

Ktoś zapomniał o Pani Kasi☺z tego co wiem to dużo też pracy włożyła w przygotowanie i wystrój ☺Dziękujemy

ola
Gość

Wspaniale przygotowana uroczystość 🙂

rodzic
Gość

Przepiękna uroczystość. Pani Ewa przygotowała dzieci bardzo dobrze.

rodzic
Gość

To była przepiękne wydarzenie. Pani Ewa bardzo dobrze przygotowała dzieci.

wpDiscuz