Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Podsumowanie sezonu lekkoatletycznego. Puchary i statuetki dla najlepszych


Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji podsumował sezon lekkoatletyczny 2016/2017. Na wczorajszej sesji rady miasta najlepsze szkoły otrzymały puchary, a wyróżnieni sportowcy otrzymali pamiątkowe statuetki.

Wśród szkół podstawowych w kategorii dziewcząt najlepszy okazał się Zespół Placówek Oświatowych nr 3, i kolejno; Zespół Placówek Oświatowych nr 2, Szkoła Podstawowa nr 6  i Zespół Placówek Oświatowych nr 1.

Wśród szkół podstawowych w kategorii chłopców najwięcej punktów zebrał Zespół Placówek Oświatowych nr 3, i kolejno; Zespół Placówek Oświatowych nr 2,  Zespół Placówek Oświatowych nr 1 i Szkoła Podstawowa nr 6.

Wśród gimnazjów w kategorii dziewcząt na pierwszym miejscu uplasowało się Gimnazjum nr 1, następnie Gimnazjum nr 2  i Gimnazjum „Wyspianum”.

Wśród gimnazjów w kategorii chłpców kolejność była identyczna jak w kategorii dziewcząt; Gimnazjum nr 1, następnie Gimnazjum nr 2  i Gimnazjum „Wyspianum”.

Na szczeblu szkół ponadgimnazjalnych w kategorii dziewcząt najwyższą lokatę zajęło I Liceum Ogólnokształcące i kolejno; Zespół Szkół nr 1, Zespół Szkół nr 4, Zespół Szkół nr 3, Zespół Szkół nr 2. W kategorii chłopców kolejność była następująca; i kolejno; Zespół Szkół nr 4, Zespół Szkół nr 1, Liceum Ogólnokształcące,  Zespół Szkół nr 3 i Zespół Szkół nr 2.

W kategorii szkoły podstawowe wyróżnieni zostali:

Anna Wtulich – najlepsza zawodniczka ZPO nr 1

Mateusz Kućko – najlepszy zawodnik ZPO nr 1.

Wiktoria Staszkiewicz – najlepsza zawodniczka ZPO nr 2

Konrad Kuciński – najlepszy zawodnik ZPO nr 2.

Kornelia Balcerzak – najlepsza zawodniczka ZPO nr 3.

Patryk Bedra – najlepszy zawodnik ZPO nr 3.

Karolina Bielska – najlepsza zawodniczka SP nr 6.

Jakub Han – najlepszy zawodnik SP nr 6.

Najlepszy wynik lekkoatletyczny wśród dziewcząt i chłopców w roku szkolnym 2016/2017 wśród gimnazjalistów uzyskali:

Natalia Zawadzka (Gimnazjum nr 1)

Jarosław Chrostowski (Gimnazjum nr 1)

Najlepszy wynik lekkoatletyczny wśród dziewcząt i chłopców w roku szkolnym 2016/2017 wśród szkół ponadgimnazjalnych uzyskali:

Dagmara Bogusławska ZS nr 3

Przemysław Obłąkowski I LO.

Wyróżnionym sportowcom gratulujemy i życzymy jak najlepszych wyników w sportowej rywalizacji we wszystkich zawodach.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
z bliska
z bliska
3 lata temu

Panie Oślizlok jedyną funkcję którą Pan dobrze spełnia w tej Radzie —to funkcja wręczającego puchary!!!!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x