Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Oldboye blisko powtórki. Potrzeba tylko punktu


Oldboye są bardzo bliżsi obrony tytułu najlepszego zespołu Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika. Na kolejkę przed końcem rozgrywek mają dwa punkty przewagi nad duetem najgroźniejszych konkurentów.

KSP Mława nabór

Do pełni szczęścia brakuje ubiegłorocznym mistrzom zaledwie punktu. W rywalizacji z LG się nie potknęli, wręcz przeciwnie – zdobyli aż siedem goli. Hattricka skompletował Mariusz Walczak, po razie na listę strzelców wpisali się Adam Kuligowski, Andrzej Karpiński, Mariusz Afanasjew oraz Maciej Rogalski. Konkurenci odpowiedzieli trzykrotnie – dublet ustrzelił Mariusz Buczkowski, jednym celnym strzałem popisał się Michał Chmiel.

Mimo trudnej sytuacji w tabeli Netter i KKS Kępa nie zrezygnowali jeszcze z walki. Gracze pierwszej z wymienionych ekip powalczą w bezpośrednim meczu z liderami. Nie są  bez szans, co udowodnili m.in. w konfrontacji z silnym Jokerem. Triumfowali po zaciętym meczu 3:2 – dwa gole strzelił Maciej Jeziorski, jednego dorzucił Tomasz Gralewicz. W obozie przeciwników trafili do siatki dwaj Jarosławowie, Krystkiewicz i Rykowski.

Po sześciu kolejkach wiceliderem jest KKS Kępa. W pojedynku dwóch debiutantów okazali lepsi od Easy Netu. Trafili do siatki czterokrotnie – skutecznymi uderzeniami popisali się Andrzej Wąsowski, Krzysztof Ozimina oraz Ovik Galstyan, ponadto jeden z rywali pokonał własnego bramkarza. Easy Net trafiał także do właściwej bramki. Ta sztuka udała się Michałowi Krysztofiakowi i Tobiaszowi Banasiakowi.

Ostatnia kolejka odbędzie się w czwartek 29 czerwca. Oto zestaw par: Marco – Easy Net (g. 19.00), LG Mława – Zielone Miasto (g.19.30), Netter – Oldboy (g. 20.00), KKS Kępa – Joker (g. 20.30).

VI kolejka: Joker – Netter 2:3, Zielone Miasto – Marco – przełożony na inny termin, Easy Net – KKS Kępa 2:4 (M.. Krysztofiak, T. Banasiak – A. Wąsowski, O. Galstyan, P. Ozimina, samobójcza), Oldboy – LG 7:3

 

 

Strzelcy: 8 – Krzysztof Stępka (Marco), 7 – Ovik Galstyan (KKS Kępa),  Jarosław Krystkiewicz (Joker), Andrzej Karpiński, Mariusz Walczak (Oldboy)

RS

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Oldboye blisko powtórki. Potrzeba tylko punktu"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
h13
Gość

Gorszego zdjecia, bardziej rozmazanego, w gorszej jakości nie dało się zrobić?

wpDiscuz