Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Czarnecka Bielska
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Oldboye blisko powtórki. Potrzeba tylko punktu


Oldboye są bardzo bliżsi obrony tytułu najlepszego zespołu Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika. Na kolejkę przed końcem rozgrywek mają dwa punkty przewagi nad duetem najgroźniejszych konkurentów.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Do pełni szczęścia brakuje ubiegłorocznym mistrzom zaledwie punktu. W rywalizacji z LG się nie potknęli, wręcz przeciwnie – zdobyli aż siedem goli. Hattricka skompletował Mariusz Walczak, po razie na listę strzelców wpisali się Adam Kuligowski, Andrzej Karpiński, Mariusz Afanasjew oraz Maciej Rogalski. Konkurenci odpowiedzieli trzykrotnie – dublet ustrzelił Mariusz Buczkowski, jednym celnym strzałem popisał się Michał Chmiel.

Mimo trudnej sytuacji w tabeli Netter i KKS Kępa nie zrezygnowali jeszcze z walki. Gracze pierwszej z wymienionych ekip powalczą w bezpośrednim meczu z liderami. Nie są  bez szans, co udowodnili m.in. w konfrontacji z silnym Jokerem. Triumfowali po zaciętym meczu 3:2 – dwa gole strzelił Maciej Jeziorski, jednego dorzucił Tomasz Gralewicz. W obozie przeciwników trafili do siatki dwaj Jarosławowie, Krystkiewicz i Rykowski.

Po sześciu kolejkach wiceliderem jest KKS Kępa. W pojedynku dwóch debiutantów okazali lepsi od Easy Netu. Trafili do siatki czterokrotnie – skutecznymi uderzeniami popisali się Andrzej Wąsowski, Krzysztof Ozimina oraz Ovik Galstyan, ponadto jeden z rywali pokonał własnego bramkarza. Easy Net trafiał także do właściwej bramki. Ta sztuka udała się Michałowi Krysztofiakowi i Tobiaszowi Banasiakowi.

Ostatnia kolejka odbędzie się w czwartek 29 czerwca. Oto zestaw par: Marco – Easy Net (g. 19.00), LG Mława – Zielone Miasto (g.19.30), Netter – Oldboy (g. 20.00), KKS Kępa – Joker (g. 20.30).

VI kolejka: Joker – Netter 2:3, Zielone Miasto – Marco – przełożony na inny termin, Easy Net – KKS Kępa 2:4 (M.. Krysztofiak, T. Banasiak – A. Wąsowski, O. Galstyan, P. Ozimina, samobójcza), Oldboy – LG 7:3

 

 

Strzelcy: 8 – Krzysztof Stępka (Marco), 7 – Ovik Galstyan (KKS Kępa),  Jarosław Krystkiewicz (Joker), Andrzej Karpiński, Mariusz Walczak (Oldboy)

RS

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
h13

Gorszego zdjecia, bardziej rozmazanego, w gorszej jakości nie dało się zrobić?