Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Niebezpieczne skrzyżowanie. Trzy auta zderzyły się w Rzęgnowie


Dzisiaj około godziny 15:20 w Rzęgnowie gm. Dzierzgowo na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką 616 zderzyły się dwa auta osobowe, z których jedno uderzyło w zaparkowany na poboczu drogi samochód dostawczy Fiat Ducato. Żadna z osób podróżujących tymi autami nie odniosła obrażeń.

Słoneczne ogrody Mława

– Działania ratownicze prowadziły dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP Rzęgnowo. Strażacy zabezpieczali miejsce zdarzenia. Policja obecna na miejscu ustala okoliczności kolizji – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500