Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Wieczfni Kościelnej na przeglądzie w Ciechanowie.


W dniu 25 czerwca 2017 roku muzycy wzięli udział w Ciechanowskim Przeglądzie Orkiestr Dętych Ochotniczych Straży Pożarnych.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Orkiestra wystąpiła obok uznanych orkiestr z województwa mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.

Nasza orkiestra była najmłodszą orkiestrą występującą na scenie ustawionej w centrum Ciechanowa. Muzycy zagrali: Tjuana Taxi, Skrzydlate Ręce, Yellow River, „The lion sleeps tonight”, co spotkało się z aplauzem publiczności zgromadzonej na placu Jana Pawła II. Specjalne podziękowania Orkiestra otrzymała od Prezesa OSP w Ciechanowie dh Bogdana Kołakowskiego oraz dh Waldemara Pawlaka Prezesa Zarządu Głównego Związku OSP RP.

Dziękujemy organizatorom, którzy zadbali, abyśmy czuli się w Ciechanowie dobrze i wywieźli miłe wspomnienia.

źródło i zdjęcia: Urząd Gminy Wieczfnia Kościelna

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500