Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Wieczfni Kościelnej na przeglądzie w Ciechanowie.


W dniu 25 czerwca 2017 roku muzycy wzięli udział w Ciechanowskim Przeglądzie Orkiestr Dętych Ochotniczych Straży Pożarnych.

Orkiestra wystąpiła obok uznanych orkiestr z województwa mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.

Nasza orkiestra była najmłodszą orkiestrą występującą na scenie ustawionej w centrum Ciechanowa. Muzycy zagrali: Tjuana Taxi, Skrzydlate Ręce, Yellow River, „The lion sleeps tonight”, co spotkało się z aplauzem publiczności zgromadzonej na placu Jana Pawła II. Specjalne podziękowania Orkiestra otrzymała od Prezesa OSP w Ciechanowie dh Bogdana Kołakowskiego oraz dh Waldemara Pawlaka Prezesa Zarządu Głównego Związku OSP RP.

Dziękujemy organizatorom, którzy zadbali, abyśmy czuli się w Ciechanowie dobrze i wywieźli miłe wspomnienia.

źródło i zdjęcia: Urząd Gminy Wieczfnia Kościelna

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x