Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Festynem rozpoczęli wakacje. Rodzinnie w Uniszkach Zawadzkich


25 czerwca 2017 roku festynem rodzinnym w Uniszkach Zawadzkich rozpoczęto wakacje.


Podczas festynu zaprezentowali się uczniowie szkoły podstawowej w Uniszkach Zawadzkich. Dzieciaki przedstawiły krótki pokaz sportowy, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Chętnie częstowano się smakołykami z grilla. Najmłodsi uczestnicy festynu czekali w sporej kolejce, aby skorzystać z wesołego miasteczka. Można było zjechać ze zjeżdżalni, wykąpać się w basenie z piłkami oraz pojeździć motorówką. Zainteresowaniem cieszyło się również stoisko ze strzelnicą militarną. Odwiedzano również druhów OSP Uniszki Zawadzkie. Można było poczuć się jak strażak, wyjąc ręczną syreną oraz polewając wodą do tarczy. Dorośli rywalizowali w przeciąganiu liny, a dzieci skakały w workach.

W trakcie festynu miało miejsce rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu ekologicznego pt: „Drugie życie śmieci”. Swoje prace zaprezentowało pięć rodzin. Komisja konkursowa miała dylemat z wyłonieniem zwycięzcy i zadecydowała o przyznaniu 3 równorzędnych nagród. Laureatami konkursu zostały rodziny Państwa Brzezińskich, Kaszuba i Czajkowskich. Zwycięzcy w ramach wygranej otrzymali sprzęt AGD. Do tańca przygrywał i zabawiał zgromadzonych gości zespół 3+1.

źródło i zdjęcia: Urząd Gminy w Wieczfni Kościelnej

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x