Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Festynem rozpoczęli wakacje. Rodzinnie w Uniszkach Zawadzkich


25 czerwca 2017 roku festynem rodzinnym w Uniszkach Zawadzkich rozpoczęto wakacje.

KSP Mława nabór

Podczas festynu zaprezentowali się uczniowie szkoły podstawowej w Uniszkach Zawadzkich. Dzieciaki przedstawiły krótki pokaz sportowy, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Chętnie częstowano się smakołykami z grilla. Najmłodsi uczestnicy festynu czekali w sporej kolejce, aby skorzystać z wesołego miasteczka. Można było zjechać ze zjeżdżalni, wykąpać się w basenie z piłkami oraz pojeździć motorówką. Zainteresowaniem cieszyło się również stoisko ze strzelnicą militarną. Odwiedzano również druhów OSP Uniszki Zawadzkie. Można było poczuć się jak strażak, wyjąc ręczną syreną oraz polewając wodą do tarczy. Dorośli rywalizowali w przeciąganiu liny, a dzieci skakały w workach.

W trakcie festynu miało miejsce rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu ekologicznego pt: „Drugie życie śmieci”. Swoje prace zaprezentowało pięć rodzin. Komisja konkursowa miała dylemat z wyłonieniem zwycięzcy i zadecydowała o przyznaniu 3 równorzędnych nagród. Laureatami konkursu zostały rodziny Państwa Brzezińskich, Kaszuba i Czajkowskich. Zwycięzcy w ramach wygranej otrzymali sprzęt AGD. Do tańca przygrywał i zabawiał zgromadzonych gości zespół 3+1.

źródło i zdjęcia: Urząd Gminy w Wieczfni Kościelnej

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz