Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w Gimnazjum nr 2 w Mławie.


Rok szkolny 2016/2017 dobiegł końca. Uczniowie odebrali świadectwa szkolne i udali się na zasłużone wakacje. Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Gimnazjum nr 2 w Mławie odbyło się w piątek 23 czerwca 2017 roku o godzinie 9.00.

„Ile razem dróg przebytych?
Ile ścieżek przedeptanych ?
Ile w trudzie nieustannym
wspólnych zmartwień,
wspólnych dążeń?
Tak chciałabym te chwile ocalić od zapomnienia”.

Konstanty Ildefons Gałczyński

Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani Magdalena Miecznikowska – Przewodnicząca Rady Rodziców. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu jako pierwszy głos zabrał dyrektor szkoły – Pan Jarosław Jabłonowski. Powitał on wszystkich przybyłych na tę uroczystość- rodziców, uczniów i nauczycieli. Następnie w imieniu Pana Burmistrza Sławomira Kowalewskiego odczytał list, w którym włodarz miasta składa życzenia w związku z zakończeniem roku. Po przemówieniach i nagrodzeniu najlepszych uczniów odbyło się ślubowanie klas trzecich oraz przekazanie sztandaru klasom drugim. Zgodnie z tradycją dyrektor szkoły wręczył listy gratulacyjne rodzicom 10 najlepszych uczniów Gimnazjum nr 2. Absolwenci klas trzecich podziękowali swoim wychowawcom, nauczycielom oraz pracownikom obsługi i administracji.

« 1 z 2 »

źródło i zdjęcia: Gimnazjum nr 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x