Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w Gimnazjum nr 2 w Mławie.


Rok szkolny 2016/2017 dobiegł końca. Uczniowie odebrali świadectwa szkolne i udali się na zasłużone wakacje. Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Gimnazjum nr 2 w Mławie odbyło się w piątek 23 czerwca 2017 roku o godzinie 9.00.

KSP Mława nabór

„Ile razem dróg przebytych?
Ile ścieżek przedeptanych ?
Ile w trudzie nieustannym
wspólnych zmartwień,
wspólnych dążeń?
Tak chciałabym te chwile ocalić od zapomnienia”.

Konstanty Ildefons Gałczyński

Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani Magdalena Miecznikowska – Przewodnicząca Rady Rodziców. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu jako pierwszy głos zabrał dyrektor szkoły – Pan Jarosław Jabłonowski. Powitał on wszystkich przybyłych na tę uroczystość- rodziców, uczniów i nauczycieli. Następnie w imieniu Pana Burmistrza Sławomira Kowalewskiego odczytał list, w którym włodarz miasta składa życzenia w związku z zakończeniem roku. Po przemówieniach i nagrodzeniu najlepszych uczniów odbyło się ślubowanie klas trzecich oraz przekazanie sztandaru klasom drugim. Zgodnie z tradycją dyrektor szkoły wręczył listy gratulacyjne rodzicom 10 najlepszych uczniów Gimnazjum nr 2. Absolwenci klas trzecich podziękowali swoim wychowawcom, nauczycielom oraz pracownikom obsługi i administracji.

« 1 z 2 »

źródło i zdjęcia: Gimnazjum nr 2

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz