Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wakacje z biblioteką! Czytanie, malowanie, konkursy…


fot. źródło: MBP im. B. Prusa w Mławie


Miejska Biblioteka Publiczna w Mławie zaprasza dzieci na wakacyjne zajęcia. W bogatym harmonogramie można znaleźć liczne zabawy, konkursy oraz spotkania z literaturą i sztuką.

Z okazji 60. urodzin Misia Uszatka biblioteka ogłosiła konkurs na najpiękniejszą ilustrację z tą sympatyczną postacią. Prace można składać w oddziale dla dzieci do 30 sierpnia 2017 r. O nagrody mogą powalczyć także miłośnicy czytania. Dla nich, jak co roku, MBP przygotowała konkurs na najaktywniejszego czytelnika lata. Zwycięzcami zostaną ci, którzy od 10 lipca do 30 sierpnia 2017 r. przeczytają najwięcej książek.

Wakacje z biblioteką to jednak nie tylko interesujące konkursy. Latem oddział dla dzieci oraz filie nr 1 i nr 2 zapraszają m.in. na środowe zajęcia dla najmłodszych (w programie malowanie, rysowanie, czytanie bajek i wierszy, oglądanie bajek i gry planszowe), zabawy integracyjne pod hasłem „Wesołe wakacje” i zajęcia literacko-plastyczne „Ja też potrafię napisać i ilustrować książkę”. W tym roku MBP włącza się także w akcję Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie „Wakacje z Maxem” – w każdy czwartek lipca w różnych miejscach Mławy będą organizowane zajęcia kulturalne, sportowe, rozrywkowe i profilaktyczne.

 

źródło: KN/UMM, MBP im. B. Prusa w Mławie

Zobacz także…

https://codziennikmlawski.pl/2017/06/22/wakacje-z-maxem-pomysl-na-lato-w-miescie/

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x