Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Wakacje z biblioteką! Czytanie, malowanie, konkursy…


fot. źródło: MBP im. B. Prusa w Mławie

KSP Mława nabór

Miejska Biblioteka Publiczna w Mławie zaprasza dzieci na wakacyjne zajęcia. W bogatym harmonogramie można znaleźć liczne zabawy, konkursy oraz spotkania z literaturą i sztuką.

Z okazji 60. urodzin Misia Uszatka biblioteka ogłosiła konkurs na najpiękniejszą ilustrację z tą sympatyczną postacią. Prace można składać w oddziale dla dzieci do 30 sierpnia 2017 r. O nagrody mogą powalczyć także miłośnicy czytania. Dla nich, jak co roku, MBP przygotowała konkurs na najaktywniejszego czytelnika lata. Zwycięzcami zostaną ci, którzy od 10 lipca do 30 sierpnia 2017 r. przeczytają najwięcej książek.

Wakacje z biblioteką to jednak nie tylko interesujące konkursy. Latem oddział dla dzieci oraz filie nr 1 i nr 2 zapraszają m.in. na środowe zajęcia dla najmłodszych (w programie malowanie, rysowanie, czytanie bajek i wierszy, oglądanie bajek i gry planszowe), zabawy integracyjne pod hasłem „Wesołe wakacje” i zajęcia literacko-plastyczne „Ja też potrafię napisać i ilustrować książkę”. W tym roku MBP włącza się także w akcję Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie „Wakacje z Maxem” – w każdy czwartek lipca w różnych miejscach Mławy będą organizowane zajęcia kulturalne, sportowe, rozrywkowe i profilaktyczne.

 

źródło: KN/UMM, MBP im. B. Prusa w Mławie

Zobacz także…

„Wakacje z Maxem” – pomysł na lato w mieście

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz