Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Klub Senshi Team zakończył sezon treningowy ogniskiem


W dniu zakończenia roku szkolnego 2016/2017 mławski klub Akademia Sztuk Walk Senshi kierowany przez Artura Możdżonek zakończył oficjalnie sezon treningowy.

KSP Mława nabór

Zorganizowane ognisko na Krajewie zawodników z rodzinami kolejny raz pokazało, że klub jest ze sobą bardzo zżyty. Było to podsumowanie całego sezonu obfitego w ogromne sukcesy sportowe. Bowiem jak dotychczas był to najlepszy okres sportowy klubu. Na odbywających się zawodach Taekwondo ITF oraz Kick-boxingu odnosili wiele sukcesów. Do takich należy zaliczyć miejsca na podium podczas Pucharu Europy w Kickboxingu, sukcesy młodych zawodników na Mistrzostwach Polski w Taekwondo ITF, organizacja przez klub Otwartych Mistrzostw Mazowsza w Taekwondo ITF w Morawach oraz największy sukces czyli v-ce Mistrzostwo Świata w Kickboxingu Adama Cichockiego w Atenach.

Teraz czas na zasłużony wypoczynek jednakże aktywnie, nie zapominając, że kolejny sezon już blisko i należy cały czas trenować.

źródło i foto: Artur Możdżonek

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz