Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Mławski Maraton Fitness- 2 lipca 2017


Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie zaprasza na organizowany po raz pierwszy Mławski Maraton Fitness, który odbędzie się 2 lipca na płycie głównej boiska.

KSP Mława nabór

Zapraszamy w tym dniu wszystkich! Dzieci, dorosłych, osoby starsze, zarówno panie jak i panów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz zajęć prowadzonych ze sceny oraz prelekcji dietetyka (prowadzonej przez Panią Justynę Koronowską) czekają inne atrakcje m.in.:

– Trening Funkcjonalny –Adrian
– Kobieta w ciąży i po ciąży – Olga
– Nordic Walking -Alicja
– Biegam bo lubię

Każdy uczestnik biorący udział w zajęciach fitness ma obowiązek zabrać ze sobą matę do ćwiczeń lub koc. Koc przyda się również osobom, które będą chciały spędzić ten czas z nami w formie pikniku.

Regulamin i oświadczenie do pobrania TUTAJ

źródło: MOSiR Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz