Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Mławski Maraton Fitness- 2 lipca 2017


Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie zaprasza na organizowany po raz pierwszy Mławski Maraton Fitness, który odbędzie się 2 lipca na płycie głównej boiska.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Zapraszamy w tym dniu wszystkich! Dzieci, dorosłych, osoby starsze, zarówno panie jak i panów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz zajęć prowadzonych ze sceny oraz prelekcji dietetyka (prowadzonej przez Panią Justynę Koronowską) czekają inne atrakcje m.in.:

– Trening Funkcjonalny –Adrian
– Kobieta w ciąży i po ciąży – Olga
– Nordic Walking -Alicja
– Biegam bo lubię

Każdy uczestnik biorący udział w zajęciach fitness ma obowiązek zabrać ze sobą matę do ćwiczeń lub koc. Koc przyda się również osobom, które będą chciały spędzić ten czas z nami w formie pikniku.

Regulamin i oświadczenie do pobrania TUTAJ

źródło: MOSiR Mława

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500