Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

AKTUALIZACJA: Zderzenie dwóch aut na „siódemce” w Wiśniewie


Ruch wahadłowy na siódemce koło Wiśniewa. Zderzyły się tam osobowe Dodge i Audi. Jedna osoba została poszkodowana.

KSP Mława nabór

– Miejsce zdarzenia zabezpieczają dwa zastępy JRG Mława oraz zastęp OSP Wyszyny Kościelne. Samochodami, które zderzyły się łącznie podróżowały trzy osoby. Na miejscu pomocy medycznej jednej osobie poszkodowanej udzielił zespół ratownictwa medycznego – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

AKTUALIZACJA 26.06.2017

Dwa uszkodzone auta i ranna pasażerka, to skutek zdarzenia drogowego, do którego doszło w sobotę, 24 czerwca o godz. 18:00, na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Wiśniewo.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca samochodem marki Dodge Caravan, 63- letnia mieszkanka Lublina, jadąc w kierunku Gdańska, najechała na tył stojącego na pasie ruchu samochodu marki Audi 80, którego kierowca wykonywał manewr skrętu w lewo. Audi kierował 23-letni mieszkaniec Mławy. W wyniku wypadku ranna została 23- letnia pasażerka audi. Po badaniach w szpitalu została zwolniona do domu. Trwają czynności policji.

Policja ostrzega – wśród najczęstszych przyczyn zdarzeń drogowych jest niezachowanie bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego. Odległość, jaką utrzymujemy od pojazdu przed nami, powinna pozwolić na wykonanie bezpiecznego manewru.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz