Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława. Pożar domu jednorodzinnego na ulicy Wiśniowej


Płonie jednorodzinny budynek mieszkalny na ulicy Wiśniowej w Mławie. W tej chwili działania gaśnicze prowadzą cztery jednostki straży pożarnej. Strażacy gaszą płonący dach budynku z podnośnika hydraulicznego.

Wkrótce podamy bliższe informacje.

Aktualizacja:

Pożar objął część poddasza budynku jednorodzinnego. Mieszkańcy opuścili budynek jeszcze przed przybyciem straży pożarnej. Działania gaśnicze polegały na podaniu prądu wody w natarciu aż do ugaszenia pożaru oraz przewietrzeniu pomieszczeń – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x