Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Media Expert Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Mława. Pożar domu jednorodzinnego na ulicy Wiśniowej


Płonie jednorodzinny budynek mieszkalny na ulicy Wiśniowej w Mławie. W tej chwili działania gaśnicze prowadzą cztery jednostki straży pożarnej. Strażacy gaszą płonący dach budynku z podnośnika hydraulicznego.

Słoneczne ogrody Mława

Wkrótce podamy bliższe informacje.

Aktualizacja:

Pożar objął część poddasza budynku jednorodzinnego. Mieszkańcy opuścili budynek jeszcze przed przybyciem straży pożarnej. Działania gaśnicze polegały na podaniu prądu wody w natarciu aż do ugaszenia pożaru oraz przewietrzeniu pomieszczeń – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500