Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Kariera Provident
Logo
meblolux

Wypadek na wiadukcie w Modle. Krajowa „siódemka” zablokowana


Samochód ciężarowy z naczepą, który „złożył” się jak scyzoryk na wiadukcie w Modle zablokował ruch na „siódemce w obu kierunkach. W zdarzeniu nikt nie został ranny, trwa odblokowywanie drogi.

Słoneczne ogrody Mława

– Samochód ciężarowy z naczepą wypadł z drogi i uderzył w barierkę ochronną wiaduktu na Modle. Działania ratownicze prowadzą dwa zastępy JRG Mława. Strażacy zabezpieczają miejsce zdarzenia, trwa usuwanie pojazdu z drogi.podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

1500
Anonimowo

Jakieś fatum dzisiaj