Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
MediaExpert Mława Praca Doradca Klienta

Świadectwa na Wawelu


Od 18 do 23 czerwca uczniowie 1 i 2 klasy Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego byli na wycieczce w Krakowie i Zakopanem. Poza zwiedzaniem królewskiego miasta, na trasie wycieczki znalazły się Łagiewniki i Wadowice. Wszystkich ucieszyły atrakcje Energylandii  i wędrówki szlakami tatrzańskimi.

Słoneczne ogrody Mława

Kulminacyjnym punktem było wręczenie świadectw na Wawelu. Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody książkowe. Cenzurki wręczał dyrektor szkoły J. Dusza oraz wychowawcy klas: B. Radzewicz i P. Nowacki

– Zakończenie roku poza murami szkoły stało się już wieloletnią tradycją w KLO. W ubiegłym roku odbyło się ono w Wenecji na placu św. Marka, a w przyszłym – może w Rzymie? – mówi „Codziennikowi” dyrektor Dusza.

red.

fot. KLO Mława

« 1 z 2 »

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
Anonimowo

Najlepsza szkoła!

aruk

Chyba nie taka najlepsza, jak większość chodzi na korepetycje ….