Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Świadectwa na Wawelu


Od 18 do 23 czerwca uczniowie 1 i 2 klasy Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego byli na wycieczce w Krakowie i Zakopanem. Poza zwiedzaniem królewskiego miasta, na trasie wycieczki znalazły się Łagiewniki i Wadowice. Wszystkich ucieszyły atrakcje Energylandii  i wędrówki szlakami tatrzańskimi.

KSP Mława nabór

Kulminacyjnym punktem było wręczenie świadectw na Wawelu. Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody książkowe. Cenzurki wręczał dyrektor szkoły J. Dusza oraz wychowawcy klas: B. Radzewicz i P. Nowacki

– Zakończenie roku poza murami szkoły stało się już wieloletnią tradycją w KLO. W ubiegłym roku odbyło się ono w Wenecji na placu św. Marka, a w przyszłym – może w Rzymie? – mówi „Codziennikowi” dyrektor Dusza.

red.

fot. KLO Mława

« 1 z 2 »

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Świadectwa na Wawelu"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Anonimowo
Gość

Najlepsza szkoła!

aruk
Gość

Chyba nie taka najlepsza, jak większość chodzi na korepetycje ….

wpDiscuz