Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Alsen komputery kasy fiskalne Mława
Logo
Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie

Kolizja dwóch samochodów ciężarowych


Dzisiaj około godz. 9 na skrzyżowaniu krajowej siódemki z ul. Warszawską doszło do kolizji 2 samochodów ciężarowych. Na miejscu zdarzenia były: zespół ratownictwa medycznego, policja i zastęp JRG Mława. Nie było osób poszkodowanych.

Słoneczne ogrody Mława

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

1500
kot

To skrzyżowanie jest niebezpieczne.Ciągle są tu jakieś kolizje i wypadki.Chociaż pogoda dzisiaj nie sprzyja kierowcom, podobno pod Szreńskiem też było jakieś zdarzenie .

misia

Gdyby kierowcy nie wjeżdżali na czerwonym świetle ( co nieraz widziałam), to stłuczek by nie było. To nie skrzyżowanie jest niebezpieczne, tylko ludzie.