Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Spłonęła Scania w Zieluminku


Cztery zastępy straży pożarnej gasiły pożar kabiny ciężarowej Scanii w miejscowości Zieluminek, gm. Radzanów. Kabina pojazdu spłonęła doszczętnie, straty wstępnie oszacowano na 30 tys. zł.


– Zgłoszenie o pożarze otrzymaliśmy 21 czerwca o godz. 10:41. Do działań zadysponowane zostały zastępy OSP z Radzanowa, Gradzanowa Włościańskiego i Strzegowa oraz jeden zastęp JRG Mława. Działania straży polegały na podaniu prądu wody na kabinę pojazdu, aż do ugaszenia. Policja ustala przyczyny zdarzenia – podaje oficer dyżurny PSP Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x