Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Niegocin. 8 – letnia dziewczynka wybiegła wprost pod koła Nissana


Mławska policja ustala szczegółowo przebieg i przyczyny wypadku drogowego, w którym ranna została 8 – letnia dziewczynka. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, dziecko wybiegło na drogę zza szkolnego autobusu, wprost pod nadjeżdżający samochód.

KSP Mława nabór

Do zdarzenia doszło 21 czerwca, o godz. 12:30 w pobliżu przystanku autobusowego w Niegocinie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 8- letnia dziewczynka wybiegła na drogę zza stojącego na przystanku autobusu, wprost pod jadący od strony Niegocina samochód marki Nissan Navara. Nissanem kierowała 45- letnia mieszkanka pow. mławskiego. Ranne dziecko, zostało przewiezione do szpitala w Ciechanowie. Kierująca nissanem kobieta była trzeźwa.

Policja apeluje do rodziców i opiekunów o zwiększenie nadzoru nad dziećmi, korzystającymi z komunikacji publicznej, ale także o przypominanie dzieciom zasad bezpieczeństwa na drodze.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz