Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Niegocin. 8 – letnia dziewczynka wybiegła wprost pod koła Nissana


Mławska policja ustala szczegółowo przebieg i przyczyny wypadku drogowego, w którym ranna została 8 – letnia dziewczynka. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, dziecko wybiegło na drogę zza szkolnego autobusu, wprost pod nadjeżdżający samochód.

Do zdarzenia doszło 21 czerwca, o godz. 12:30 w pobliżu przystanku autobusowego w Niegocinie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 8- letnia dziewczynka wybiegła na drogę zza stojącego na przystanku autobusu, wprost pod jadący od strony Niegocina samochód marki Nissan Navara. Nissanem kierowała 45- letnia mieszkanka pow. mławskiego. Ranne dziecko, zostało przewiezione do szpitala w Ciechanowie. Kierująca nissanem kobieta była trzeźwa.

Policja apeluje do rodziców i opiekunów o zwiększenie nadzoru nad dziećmi, korzystającymi z komunikacji publicznej, ale także o przypominanie dzieciom zasad bezpieczeństwa na drodze.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x